Volkswagen обіцяє інвестувати астрономічну суму для переходу на електрокари

15 березня, 14:11
У майбутньому компанія планує значно збільшити виробництво електромобілів. (Фото:bublik_polina/Depositphotos)

У майбутньому компанія планує значно збільшити виробництво електромобілів. (Фото:bublik_polina/Depositphotos)

Згідно з заявою глави компанії Олівера Блюма, електрифікація автовиробництва в найближчі п’ять років коштуватиме Volkswagen 193 млрд доларів.

Як повідомляє The New York Times, Блюм заявив на прес-конференції, що дві третини цього бюджету підуть на виробництво акумуляторів, розробку програмного забезпечення та пошук необхідних матеріалів та сировини для своїх електромобілів.

Відео дня

Заява Блюма з'явилася після того, як дочірня компанія Volkswagen PowerCo вирішила побудувати свій перший на території Північної Америки завод із виробництва акумуляторних батарей. Проект буде запущено в Канаді, а в Південній Кароліні, США, планують розпочати випуск електричних пікапів та позашляховиків.

Незважаючи на все це, Volkswagen, як і раніше, відстає від своїх найбільших конкурентів щодо переходу на електрокари. Компанія прагне зміцнити свої позиції у Північній Америці, а також стати більш конкурентоспроможною у Китаї. Ці два регіони VW вважає своїми найважливішими ринками, і лише освоївши їх, їй вдасться виконати свій намір збільшити частку продажів електрокарів до 55% від загальної кількості вже до 2030 року.

На даний момент автовиробник продовжує випускати автомобілі на газі, одночасно працюючи над розширенням пропозиції електромобілів за рахунок більшої кількості моделей, у тому числі доступного цінового сегмента.

Показати ще новини
Радіо NV
X