Працівники заводів Ford отримали робочі екзоскелети

9 серпня 2018, 09:09

Компанія Ford оголосила про те, що працівники її заводів у всьому світі отримають екзоскелети під назвою EksoVests, які зроблені компанією Ekso Bionics.

EksoVest призначений спеціально для робочих складальної лінії, які мають неодноразово піднімати вантажі над головами під час зміни, пише SlashGear.

Ford каже, що пристрій допомагає працівникам, які мають підняти вагу, еквівалентну вазі кавуна над головою до 4600 разів на день. Такий повторюваний рух може привести до втоми і травм робітників.

Відео дня

EksoVest надає працівникам можливість зафіксувати верхнє положення рук, починаючи від ліктя і закінчуючи кистю. Тобто працівникам можна проводити більше часу над складанням автомобіля без додаткової втоми.

Екзоскелет EksoVest розроблений спільно з компанією Ekso Bionics і розрахований на людей з ростом від 1,57 до 1,93 метра. Конструкція виконана з титанового сплаву і вуглепластика.

Робітники, які випробували екзоскелет, кажуть, що вони зручні, легкі і не громіздкі, що дозволяє їм легко переміщати вантажі. Пілотна програма для EksoVest пройшла на складальному заводі в Уейн, штат Мічиган. Працівники цього заводу допомогли доопрацювати пристрій до запуску.

Виробник зазначає, що наразі всі заводи зі збірки Ford в Північній Америці отримали екзоскелети EksoVests. Однак незрозуміло, скільки штук нових екзоскелетів використовується зараз.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X