Не лише Tesla. Які електрокари українці купують найчастіше

14 березня 2019, 07:00

На українському ринку електрокарів домінують зовсім не представницькі електрокари Tesla. Замість них українці віддають перевагу невеликим міським авто.

Згідно щомісячній інфографіці IRS Group, станом на перше березня 2019-го найпопулярнішим повністю електричним авто в Україні є Nissan Leaf.

Всього в країні налічується майже 8000 таких моделей, що становить 67% від загальної кількості електрокарів.

Відео дня

Другу, третю і четверту позицію розділили моделі BMW i3, Tesla Model S та Renault Kangoo з показником у майже 500 автомобілів кожної моделі.

На останньому місці опинився компактний електрокар Renault Zoe c показником в трохи більше 200 машин по всій країні.

Крім 11,6 тис. электрокарів, в Україні також налічують близько 10 тис. авто з гібридними електричними і бензиновими силовими установками.

IRS
Фото: IRS

Абсолютним лідером серед гібридів є Toyota Rav-4 з кількістю 2700 автомобілів. Друге місце зайняла Toyota Prius - 1500 машин, а третє - Chevrolet Volt - 1000 авто.

Замикають квартет найпопулярніших гібридів кросовери Mitsubishi Outlander і Lexus NX300H c показниками в 600 гібридних авто від кожного з брендів.

Найбільш популярним місцем для електрокарів і гібридів залишається Київ, - там зареєстровано 6219 (28% від всіх гібридів і електрокарів). Друга за популярністю Одеська область, там їздять трохи більше 3,5 тис. авто (16% від усіх машин), а третя - Харківська зі своїми 2,4 тис. гібридних і електричних машин (11% від усіх).

Приблизно по 1,2 тис. таких авто зареєстровані у Львівській та Дніпропетровській областях, а решта регіонів пасуть задніх з декількома сотнями електрокарів та гібридів у кожному з них.

Показати ще новини
Радіо NV
X