Рекордсмен. Кросовер Tesla Model X набрав 5 зірок у всіх категоріях американського краш-тесту

15 червня 2017, 10:27
Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) провела краш-тест, за підсумками якого назвала Model X найбезпечнішим кросовером на ринку

Model X став першим автомобілем класу SUV за історію тестів NHTSA, який отримав максимальні бали в усіх категоріях, пише Science Alert.

Краш-тест Tesla оцінили в 93%: саме така ймовірність уникнути серйозних травм в аварії. Кожна з версій Model X - 60D, 75D, 90D, P90D і 100D - отримала високу оцінку в трьох основних краш-тестах NHTSA: лобовому і бічному зіткненнях, а також перекиданні.

Відео дня

Одним з головних чинників високої стійкості Model X до перекидання є зміщений донизу центр ваги завдяки розміщенню акумуляторних блоків під підлогою кабіни.

"Ми розробляли Model X, щоб вона була найбезпечнішим SUV, які існували коли-небудь, і сьогодні NHTSA оголосила, що після проведення незалежного тестування, вона нагородила Model X 5-зірковим рейтингом безпеки в кожній категорії і підкатегорії, що робить його першим позашляховиком в історії який заробив 5-зірковий рейтинг в усіх напрямках", - підкреслили в Tesla.

У компанії також відзначили, що за оцінними критеріями NHTSA Model X поступається тільки Model S.

Показати ще новини
Радіо NV
X