Інтригує. Porsche показав семимісний повністю електричний кросовер

14 березня, 10:54
Олівер Блюм розповів кілька цікавих деталей майбутньої новинки (Фото:Porsche)

Олівер Блюм розповів кілька цікавих деталей майбутньої новинки (Фото:Porsche)

Під час своєї щорічної прес-конференції компанія нагадала про нещодавно анонсований електрокар, розкривши кілька подробиць майбутньої новинки.

Як заявив глава компанії Олівер Блюм, електромобіль з робочою назвою К1 матиме три ряди сидінь і базуватиметься на новій платформі SSP Sport, яка знаходиться на стадії розробки.

Відео дня

Очікується, що виробництво буде здійснюватися на заводі Porsche у Лейпцигу, Німеччина, де виробляються Panamera та Macan.

Вартість новинки поки не оголошується, але раніше Блюм говорив, що вона буде високою, оскільки К1 стане флагманом модельного ряду Porsche.

Відповідно, найбільш широко новинка буде представлена в США та Китаї – просто тому, що в цих країнах стабільно високий попит на автомобілі класу люкс.

Щодо зовнішності кросовера поки що нічого незрозуміло. Але на представлених на конференції фото у камуфляжі можна роздивитися силует електрокара. Зокрема, в очі впадає цікава деталь — покатий дах у стилі Cayenne Coupe.

Електрокари – головна ставка Porsche на майбутнє. Компанія вже готується представити публіці електричний прототип Porsche 718 Boxster.

Показати ще новини
Радіо NV
X