Не відволікайтеся. Інженери Volkswagen представили незвичайні чохли для смартфонів

27 квітня 2018, 13:37

Для попередження водіїв про небезпеку листування за кермом компанія Volkswagen зробила чохли на телефон з металу розбитих машин.

Всі ці ДТП сталися з вини водіїв, які користувалися своїми смартфонами за кермом, пише Digital Trends.

При виготовленні захисних чохлів для iPhone 8 застосовувався листовий метал з автомобілів німецького бренду, які були розбиті в аваріях. Серія чохлів повинна нагадати водіям про зміну в шведських ПДР, які тепер забороняють тримати телефон в руці під час руху.

Відео дня

Поки випущено 153 чохла. Це число не випадково: воно являє собою число серйозних дорожніх пригод в Швеції в лютому цього року. Кожен чохол виконаний вручну і має свій унікальний номер.

"Ми знаємо, як це буває: перебуваючи за кермом, раптово береш телефон, щоб відповісти на дзвінок або відправити повідомлення, проте в цей момент вірогідність потрапити в ДТП збільшується в 23 рази. Ми сподіваємося, що чохол для телефону, зроблений з машин, розбитих в таких аваріях, змусить людину подумати двічі, перш ніж він вирішить взяти в руки телефон", - говорить Юхан Карлссон, бренд-менеджер в стокгольмському підрозділі Volkswagen.

Повідомляється, що кошти, виручені від продажу чохлів, підуть благодійній організації Trafikskadefonden, яка займається допомогою людям, постраждалим в аваріях. Коштує один такий чохол 599 шведських крон (близько $69).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X