Зустрічайте. Електричний мотоцикл Harley-Davidson з'явиться в серпні 2019 року

8 січня 2019, 09:06

Компанія Harley-Davidson розкрила деякі важливі деталі свого електричного мотоцикла LiveWire, який повинні представити в серпні.

Виробник мотоциклів оголосив, що незабаром почне приймати попередні замовлення. Ціна LiveWire починається від $ 29 799, пише The Verge .

Це значно більше, ніж у інших електричних мотоциклів, представлених сьогодні на ринку. Компанія Zero, яку називають "Tesla серед мотоциклів", продає свою модель Zero S за ціною від $ 10 995, а модель Zero SR з великим пробігом - за $ 16 495. Звичайно, ви не отримуєте преміальний брендинг і 116-літню спадщину, яке йде разом з фірмовою табличкою Harley-Davidson, але ви також економите майже $ 19 тисяч.

Відео дня

Harley також випустив деякі специфікації для LiveWire. Мотоцикл розганяється від 0 до 60 миль на годину менш ніж за 3,5 секунди, і, оскільки він має електричне живлення, він не вимагає зчеплення і перемикання передач, що робить його набагато простішим для новачків. В Harley підкреслили, що новинка зможе проїхати 110 миль (177 км) без підзарядки, але не говорять, яким буде діапазон на шосе.

Мотоцикл LiveWire поставляється з системою HD Connect, яка передає власнику через підключений додаток Harley дані про роботу байка, включаючи зарядку акумулятора, нагадування про обслуговування. Компанія з виробництва мотоциклів стверджує, що LiveWire стане першим масовим електричним мотоциклом зі стільниковим зв'язком.

Той факт, що перед нами - електричний мотоцикл, не означає, що любителям мотоциклів доводиться жертвувати характерним звуком двигуна. В Harley кажуть, що модель LiveWire призначена для "нового фірмового звуку Harley-Davidson в міру його прискорення".

Компанія дбає про те, щоб зберегти старих клієнтів, а також прагне залучити нових, більш сфокусованих на технологіях. У той час як мотоциклетна галузь в цілому переживала фінансові труднощі після фінансової кризи 2008 року, в Harley-Davidson справа дійшла до звільнень частини співробітників.

Відзначається, що зараз компанія не буде зупинятися тільки на LiveWire. До 2022 року планується випустити ще кілька подібних мотоциклів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X