Це ми. Intel зізнався, що забезпечив своїми процесорами безпілотники Google

21 вересня 2017, 11:39
Компанія Intel офіційно оголосила, що співпрацювала з автомобільним проектом Google ще з 2009 року

Про це розповів головний виконавчий директор корпорації Intel Брайан Крзаніч в своїй статті для офіційного сайту Intel.

Компанія Google є одним з піонерів розробки безпілотних авто - розробки почалися в 2009 році, а в 2016 році підрозділ безпілотників виділили в окрему компанію Waymo. Брайан Крзаніч зазначає, що Intel поставляв дл цього проекту апаратні рішення і технології. А в останньому проекті Waymo на базі мінівена Chrysler Pacifica використовуються процесори Intel Xeon.

Відео дня

"З огляду на швидкість, з якою автономне водіння входить в наше життя, я очікую, що діти моїх дітей ніколи не будуть водити машину. Це вражаюча думка: те, що майже 90 відсотків американців роблять кожен день, закінчиться протягом одного покоління. Це швидке перетворення, і Intel рада бути на передньому краї галузі разом з Waym ", - написав Брайан Крзаніч.

За роки партнерства, зазначає Крзаніч, автомобілі Google з рішеннями від Intel проїхали три мільйони миль, тобто приблизно п'ять мільйонів кілометрів. Це більше, ніж будь-які інші безпілотні автомобілі на дорогах США.

"Працюючи в тісній співпраці з Waymo, Intel може запропонувати флоту безпілотників Waymo передові технології обробки інформації, які необхідні для автопілотів четвертого і п'ятого рівня автономії", - додав Крзаніч. Іншими словами, в перспективі з боку людини не буде вимагатися ніяких дій, крім старту системи і вказівки пункту призначення.

Раніше НВ повідомляло, що американська компанія Waymo побудувала в Каліфорнії декоративне місто, призначене для випробування безпілотних автомобілів. Місто звели на території колишньої авіабази ВПС США "Castle" і назвали його начесть об'єкта.

Показати ще новини
Радіо НВ
X