Acura розсекретила характеристики нового суперкара

27 жовтня 2015, 12:03
Acura NSX була представлена ще на початку року на автосалоні в Детройті, але японський автовиробник продовжував зберігати в таємниці технічні характеристики моделі. Тепер вони стали відомі.

Ефектний суперкар, розробка якого ведеться вже не перший рік, буде оснащуватися 3,5-літровим силовим агрегатом V6 потужністю 500 кінських сил. У пару до нього призначена 9-швидкісна трансмісія з подвійним зчепленням. Крім ДВС Acura NSX отримає три електромотора. Сумарна потужність силової установки складатиме 573 кінських сили. Цього буде достатньо, щоб суперкар міг розвивати швидкість 307 км/ч.

Відео дня

Фото: Honda
Фото: Honda Фото:

Нова Acura NSX налічує 4470 мм в довжину, 1214 мм – у висоту і 2217 мм – в ширину. Довжина колісної бази становить 2628 мм. суперкар Важить 1725 кг.

Фото: Honda
Фото: Honda Фото:

Передбачалося, що новинка вийде на ринок в кінці поточного року. Однак японський автовиробник відстрочив її випуск до весни 2016-го. Європейська версія NSX, яка буде продаватися під брендом Honda також затримається, повідомляє Autocar, посилаючись на представника компанії Honda.

Фото: Honda
Фото: Honda Фото:

Новий NSX – це вже друге покоління моделі, яка покинула конвеєр в першій половині нульових. Honda планувала випуск наступника ще тоді, але світова фінансова криза 2008-го змусила автовиробника відмовитися від цієї задумки. Honda повернулася до неї в 2011-му, а в 2012-м показала концептуальну версію NSX на автосалоні в Детройті. З тих пір автомобіль продовжує свій довгий шлях на ринок.

Показати ще новини
Радіо NV
X