Кращі з кращих. 10 найекологічніших електрокарів у світі

22 липня, 07:00
Ексклюзив НВ
Найекологічніші електрокари (Фото:CC)

Найекологічніші електрокари (Фото:CC)

Новий рейтинг найекологічніших електрокарів з точки зору максимального запасу ходу та ваги.

Не секрет, що більшість сучасних передових автовиробників відмовляються від ДВP і переводять свої модельні лінійки на електричні силові установки.

Значну роль у цьому відіграли компанії типу Tesla, які довели, що багатофункціональний, простий та вкрай швидкісний «гаджет на колесах» буде цікавити споживачів набагато більше, ніж будь-яка флагманська модель розкішного бренду з багаторічною історією.

Відео дня

У той же час, у електрокарів залишається низка недоліків, враховуючи обмежений ресурс акумуляторних батарей, низький запас ходу, швидкість заряджання акумуляторів та доступність електрозаправних станцій.

Крім цього, сама ідея «екологічності» електрокарів переживає чергову кризу. Зокрема експерти критикують викопні джерела виробництва електроенергії для електрокарів, складний цикл переробки акумуляторів, малий ресурс шин тощо.

З урахуванням цього, видання Bloomberg створило список з 10 найбільш "екологічних" електрокарів. Під критерієм екологічності враховувався максимальний запас ходу конкретної моделі та її вага.

НВ представляє список з більш детальною інформацією про ці моделі у порядку зростання їх вартості.

Показати ще новини
Радіо НВ
X