Прощавай, пальне. 10 найочікуваніших електрокарів найближчого часу

16 червня, 21:00
Ексклюзив НВ
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Найочікуваніші електрокари (Фото:caranddriver.com)

Найочікуваніші електрокари (Фото:caranddriver.com)

Сучасний авторинок неможливо уявити без електричних автомобілів. Особливо в умовах дефіциту та стрімкого подорожчання пального. Які новинки готують виробники «зелених» авто?

На зорі автомобілебудування машини з електричним приводом були навіть практичнішими, ніж моделі з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ). Та й перші електрокари з'явилися раніше, ніж автомобілі на викопному паливі.

Відео дня

Сьогодні вибір між цими видами автотранспорту складається з величезної кількості змінних. Включно з питанням шкідливих викидів, ефективності, вартості покупки/експлуатації тощо.

Проте 2022-й приніс кілька вагомих аргументів на користь електрокарів. Насамперед йдеться про значне подорожчання пального, яке зачепило більшість країн світу, і особливо Україну.

Ключові автовиробники вже анонсували випуск виключно електрокарів на акумуляторних джерелах живлення (BEV) у найближчі десятиліття. А Volkswagen, наприклад, планує обійти Tesla за обсягом продажів у найближчі два роки.

Енергетична криза, що розвивається, не залишає шансів на економію навіть власникам газомоторного транспорту. І вирішення проблем викопного палива поки що не видно на горизонті.

У зв'язку з цим, розглянемо, чим має дивувати ринок електрокарів найближчим часом.

Tesla Roadster

Tesla
Фото: Tesla

Це авто точно не можна розглядати як дешеву альтернативу ДВЗ (як і більшість моделей у цьому списку), але не включити еталонну Tesla до такого рейтингу неможливо.

Roadster першого покоління на базі спортивного автомобіля Lotus Elise був дебютною моделлю Tesla. І одну з таких машин навіть відправили у подорож на Марс.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X