Країни

1 вересня 2018, 23:06

Російський режисер на Венеційському кінофестивалі висловив підтримку Сенцову

Про це повідомляє DW.

"На мені футболка з цифрою 111. Сьогодні 111-й день голодування Олега Сенцова. Те, що я роблю, - не політичне висловлювання, а акт співчуття. Я не думаю, що міжнародні кінофестивалі - майданчик для політичних висловлювань, вони існують для фільмів. Але як людина, як колега Олега Сенцова, я не можу забувати, що наш колега голодує 111-й день. Ми не повинні забувати про це", - цитує слова Косаковського Інтерфакс.

Косаковський представляє на фестивалі свій документальний фільм "Акварелла".

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років суворого режиму.

Його було захоплено російськими силовиками у Криму 11 травня 2014 року. Українця звинувачували у нібито підготовці терактів на півострові під час його окупації Росією. Пізніше Сенцова звинуватили у зберіганні зброї і вибухівки.

Голодування український режисер оголосив 14 травня 2018 року. Він вимагає звільнити всіх утримуваних Росією українських політв'язнів (близько 70 осіб).

При цьому Сенцов відмовляється припиняти голодування, незважаючи на всі заклики. У той же час стан його здоров'я все більше погіршується.

Другие новости