Зачем Россия шевелит "правовыми ягодицами"

0 комментировать
О международном законе, границе Украины и странах Балтии

Як ставитися до ініційованого в Росії "правового" перегляду законності "передачі" Криму Україні або, там скажімо, визнання країн Балтії?

Та так само, як і до інтерв’ю Януковича про страусів. Можливо, хтось в Росії і хотів би викликати цим недолугим чуханням правових сідниць якийсь резонанс чи реакцію, але все це занадто далеко від реалій життя.

Що б там не вважала прокуратура Росії про "законно чи незаконно", перш за все, існує достатня кількість діючих міжнародно-правових актів, договорів тощо, які зобов’язують усіх (включно з Росією) поважати кордони України в тих обрисах, в яких вони існували станом на 1 березня 2014 року.

Окрім цього, будь-які порушення процедур чи законності в неіснуючій державі СРСР не є підставою для збройної агресії. Хочете доводити щось в суді - це, будь ласка (якщо Україна погодиться йти в міжнародні суди з цього питання).

По-третє, а навіть якщо прокуратура чи інша якась "-тура" Росії визнає Україну, Литву, Латвію чи Естонію неіснуючими, не по-справжньому незалежними чи щось подібне - чи це значить, що Росія готова і прагне за це переконання воювати? 

А довести це інакше у неї навряд чи вийде.

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.