Взрывы, террористы и убийства. Ужасная ночь в Париже

8 комментировать
Серія терактів розірвала мир і спокій п’ятничного вечора

Серія терактів розірвала мир і спокій п’ятничного вечора

В Париже происходит то, что как и теракты в США 9/11, надолго внесет коррективы в мировую политику 

Парижани, а напевно і усі французи, переживають ніч, коли страшно лягати спати (ми пам’ятаємо тижні і місяці таких ночей) - серія терактів розірвала мир і спокій п’ятничного вечора. Вибухи, терористи смертники, жбурляння гранат в МакДональдс, захоплення і вбивства заручників. Це дійсно жах.

Два вибухи пролунали біля стадіону, на якому відбувався товариський матч національних збірних по футболу Франції та Німеччини, який окрім десятків тисяч глядачів також відвідували президент Олланд та міністр закордонних справ Німеччини Штайнмаєр.

Вже повідомляють про 100 загиблих.Терористи не приховують облич і, за деякими повідомленнями, методично вбивають заручників.

На території усієї Франції оголошено надзвичайний стан. Франція призупинила дію "шенгенської" угоди. Кордони країни тимчасово закриті. Парижан просять не виходити з домівок.
Напевно, це цілком адекватні заходи реагування, адже проведення скоординованих численних терактів з застосуванням великої кількості різної зброї та значної кількості терористів, обрані нетипові місця і об’єкти проведення терактів свідчать, що і Франція, і решта світу зіштовхнулися з чимось масштабним і темним.

Негайно зреагували США. Обама вже зробив заяву. Правоохоронні органи цієї держави вже посилюють заходи безпеки.

Надзвичайні заходи безпеки запроваджуються в Італії. Зокрема, запроваджено посилену охорону французьких дипломатичних місій.

Сподіваюсь, що українські правоохоронці вже взяли під посилену охорону французьких дипломатів і місії в Україні. Сьогодні зайвих заходів безпеки вже важко уявити.
Очевидно, цього вечора відбувається щось, що як і теракти в США 9/11 надовго внесуть корективи в світову політику.

Але це буде потім. А зараз хочеться висловити підтримку і французам, і тим українцям, які живуть чи перебувають у Франції та Парижі. Наступні дні будуть дуже важкими.
І дай Бог нам усім пережити їх з гідністю. Вічна пам’ять усім невинним жертвам цього вечора.

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.