Сколько раз Украина вызывала на ковер посла РФ

8 комментировать
Великобритания потребовала от посла РФ ответа даже за намек на возможную угрозу. А Украина так и не выразила Зурабову протест по поводу российского вторжения 

Британія викликала в свій МЗС посла РФ за погану поведінку російських бомбардувальників.
Ні, вони нікого не бомбили і навіть не порушили повітряний простір Великобританії. Просто летіли з вимкненими транспондерами, що створювало загрозу цивільній авіації в зоні польотів.

Тобто достатньо жорсткий дипломатичний демарш вчинено за створення потенційної загрози. І про це повідомляється публічно.

Молодим українським дослідникам я готовий запропонувати невеликий гонорар за те, що вони підрахують, скільки разів посол Росії Зурабов викликався в МЗС України для висловлення протестів з приводу участі російських громадян в збройному конфлікті на території України, виявленню у великій кількості зразків озброєнь і техніки Російської Федерації на території нашої держави, порушення повітряного простору України літаками РФ, які здійснюють польоти в Крим, заходу російських суден в морські порти України в Криму, порушення російськими ЗМІ українського законодавства, порушення громадянами Росії режиму державного кордону і так далі, і так далі?

Відсутність звернень з боку України є підставою для РФ заявляти, що «доказів немає»

Тому над нами і сміються. А відсутність постійних аргументованих протестів і звернень з цього приводу і є підставою для російської дипломатії заявити, що "доказів немає", а відтак немає і проблеми.

Докази треба створювати.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.