Украинцы рано обрадовались выдвижению Хиллари Клинтон

4 комментировать
У заяві Хіларі Клінтон про висування на пост президента не було жодної згадки про оборону, безпеку, зовнішню політику, а тим більше - про Росію чи Україну

У заяві Хіларі Клінтон про висування на пост президента не було жодної згадки про оборону, безпеку, зовнішню політику, а тим більше - про Росію чи Україну

Мы должны понять, что на президентских выборах 2016 года граждане США будут голосовать за патриота Америки, а не защитника Украины

Уся ця радість українського експертного співтовариства з приводу початку президентської виборчої кампанії Хіларі Клінтон (вибори президента США відбудуться восени 2016 року), як на мене, більше пов'язана з тим фактом, що пані кандидат є найбільш знайомим українцям американським політиком. Така собі "своя дівчина".

 Очікування, що конкуренція з основним республіканським претендентом відбуватиметься мало чи не у вигляді змагання, хто більше любить Україну - це явне перебільшення.

Двохвилинний відеоролик, яким Хіларі Клінтон анонсувала свою участь у виборах, дає достатньо уявлення про найпріоритетніші питання виборчої програми і майбутньої кампанії - це увесь набір соціальних та економічних проблем і жодної згадки про оборону, безпеку, зовнішню політику, а тим більше - про Росію чи Україну.

І це зрозуміло. Американських виборців більше цікавлять питання пенсій, робочих місць, розвитку малого і середнього бізнесу, ніж хитросплетіння міжнародних справ.

Звичайно, уникнути питань зовнішньої політики, особливо на пізнішому етапі, коли республіканська та демократична партії визначаться зі своїми основними кандидатами, неможливо. 

Очікування, що конкуренція з республіканським претендентом відбуватиметься у вигляді змагання, хто більше любить Україну - явне перебільшення 

Але через позицію президента Обами мені важко уявити, як Хіларі Клінтон зможе перетворити питання українсько-російського протистояння на свою сильну сторону. Проте очікування, що пані Клінтон зможе артикулювати свою позицію на підтримку України значно чіткіше, ніж нинішній президент-демократ, дійсно мають під собою підстави. Будь-якому претенденту республіканцю зробити це буде ще легше.

Просто ніхто з майбутніх лідерів президентських перегонів не буде зв'язаний непростим іміджем "голуба миру". Ніхто не захоче чалапати на найвищий політичний Олімп в капцях Обами.

 Але нам, українцям, варто розуміти, що американці обиратимуть патріота Америки, а не захисника України. Крім того, яким би рішучим не виявився майбутній президент, він приступить до виконання своїх обов'язків не раніше кінця січня 2017 року.

 А найголовніше, що захищати свою Батьківщину - це наш, а не президента США, обов'язок.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.