О чем забыл Порошенко в коалиционном соглашении

1 комментировать
Хорошо, что в документе прописана не схема раздела портфелей, а механизмы взаимодействия в рамках коалиции, а также реформы

Подивився проект Коаліційної угоди від Блоку Петра Порошенка.

Перше - добре, що такий документ "засвічено". Дійсно добре, що в детальному і великому документі прописано не схему поділу портфелів, а механізми взаємодії в рамках коаліції, та головне - реформи.

Щодо розподілу портфелів особисто мені сподобалась пропозиція не включати посади заступників міністрів до квотування, а залишити їх добір міністрам. Це правильно і дозволить уникнути ситуації, при якій держслужба стане заручником міжпартійних чвар. А якщо взяти до уваги положення про реформування держслужби - введення інституту держсекретарів і зменшення кількості політичних призначенців рівня заступника міністра до одного - то й взагалі все досить непогано виглядає.

Друге - що розчаровує та навіть злить.

Знову ні слова про Крим. Немає такої проблеми, немає і стратегії її вирішення. Навіть зобов’язань думати над нею.

Не можна усю міжнародну сферу гамузом вважати одноосібною прерогативною президента

Невже у Порошенка не розуміють, що це питання буде супроводжувати нас всюди і у всьому? Це залишатиметься однією з найгостріших проблем безпеки, оборони, зовнішньої і, не виключаю, внутрішньої політики?

Також, окрім зобов'язань виконувати Угоду про асоціацію і розвивати оборонний комплекс відповідно до стандартів НАТО немає ні слова, ні про МЗС, ні про зовнішню політику. Це слабко і недалекоглядно. Парламент і уряд мають чітко визначені законодавчі функції в сфері зовнішньої політики. Не можна усю міжнародну сферу гамузом вважати одноосібною прерогативною президента, хоча йому і належить у цьому процесі провідна роль.

Оригинал взят со страницы автора в Facebook


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.