Как Турция играет на противоречиях Запада с РФ

1 комментировать
Турецкая дипломатия переоценила свои таланты, пытаясь извлечь выгоду из конфликта между Россией и цивилизованным миром

Після голосних заяв глави зовнішньополітичного відомства Туреччини Мевлюта Чавушоглу минулого тижня під час політичних заходів НАТО в Анталії про порушення прав людини в Криму та іншої критики на адресу Росії, могло здатися, що в Туреччині відбувся перелом у сприйнятті ситуації війни між Україною і Росією.

Але не будемо поспішати. Дослухаємо Мевлюта Чавушоглу до кінця:
"Глава турецкой дипломатии считает, что Запад совершил ошибку, так как он поставил Украину перед выбором между Европой и Россией. "К сожалению, хотя Берлинская стена пала, этого не произошло со стеной в нашем сознании", - заявил Чавушоглу.".

Отже, фраза про неприпустимість дій Росії на пострадянському просторі супроводжується звинуваченням на адресу  Заходу через те, що нібито він поставив Україну перед вибором.
Типове для його однопартійців сприйняття дійсності: є уряди, які вирішують, і стадо, яке потрібно гнати на випас. Вибір народу України міністр закордонних справ не помічає. 

Але є ще й інше питання: а що це взагалі за закид такий на адресу Заходу? Що не подобається пану Чавушоглу? Що не так зробив Захід? Як би потрібно було зробити інакше? І чи не здається турецькій дипломатії, що перед вибором увесь світ поставила Росія, розпочавши незаконні анексії та збройні вторгнення до сусідніх держав?

Турецька дипломатія вважає, що є уряди, які вирішують, і стадо, яке потрібно гнати на випас

Тому не будемо поспішати з висновками: так, дійсно, здається, турецька дипломатія серйозно переоцінила власні комерційні таланти, намагаючись монетизувати ускладення у відносинах цивілізованого світу з Росією. Росія цього не оцінила. Хто б сумнівався? Але чи зробив турецький уряд правильні висновки, чи остання тирада Чавушоглу - це лише тактичні заяви, спрямовані на підвищення ціни?

Поживемо - побачимо.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.