Из разговоров западных дипломатов об Украине

15 комментировать
За последние пару недель несколько ярких впечатлений от общения с западными и нашими дипломатами 

Високопоставлений іноземний дипломат, який за його словами є щирим другом нашої держави і безкомпромісно підтримує територіальну цілісність та суверенітет України гаряче шепоче, що нам обов’язково потрібно говорити з ДНР і ЛНР, потрібно говорити, чути і розуміти людей, які там живуть. 

В його державі подібні утворення саме почали бомбити.

Інший високопоставлений західний дипломат, почувши мою фразу про неможливість проведення виборів на Донбасі в тих умовах, які там нині є, і на тих умовах, що описані в Мінських домовленостях, вибухає монологом і кричить на мене: ми ще не почали переговори про умови виборів. Можливо усі ваші прогнози збудуться, але ми маємо провести переговори. Ви маєте дати можливість провести ці переговори. Ви думаєте, що мені це так потрібно?! Я би можливо краще дома з собакою і онуками сидів.

Відповідаю - не розумію, чому ви сприймаєте це так особисто, адже мова йде про політику? Сам думаю: краще би ти сидів з собакою і онуками вдома.

Інший дуже високопоставлений дипломат натхненно, навіть трохи театрально з запалом переконує: «Вам Мінські домовленості видаються несправедливими і образливими! Я Вас розумію! На Вашому місці я напевне відчував би те саме. Але Вам треба прийняти їх. Нічого кращого немає. Так завжди було і є. Усі інші в аналогічних ситуаціях переживали такі самі приниження. Вам доведеться з цим змиритися!»

Подумки: дякую тобі і за посередництво, і за хорошу пораду, але тобі завтра додому, а ми тут собі подумаємо.

Високопоставлений український дипломат, який є свідком усього цього і багато чого іншого за вечір не каже жодної повноцінної фрази. Напівфрази, посмішки, тости.

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.