Что французы делали в Крыму

13 комментировать
Кремль, судя по всему, усиленно начал работать над тем, чтобы окончательно «выиграть полуостров» на международной арене 

Перш за все, мій батько каже, що ідіотизм явище інтернаціональне (на відміну від геніїв, які завжди національні, але зараз не про це). Тобто, ідіоти є скрізь, і вони ідіотичні однаково.

Це я до того, що це не перший подібний візит і не останній. 

До того ж мова йде не просто про ідіотів, а ідіотів продажних. Суть їх в тому, що вони не лише не розуміють, як виглядають зі сторони, але ще й не мають вибору, бо, дуже часто, живуть на гроші Кремля.

І Кремль, розуміючи, що ніякого широкомасштабного вторгнення в Україну він уже, швидше за все, не може собі дозволити, а Донбас доведеться так чи інакше здати, зараз посилено починає працювати над тим, щоб "виграти Крим" - досягнути міжнародного визнання факту анексії або, щонайменше, примусити основних гравців замовкнути з цього приводу. Зараз не буду зупинятися на реалістичності усіх цих планів.

У грі, яку навколо міжнародного визнання факту анексії Криму, веде Кремль, продажні ідіоти з європейських держав будуть відігравати важливу роль.

Мова йде не просто про ідіотів, а ідіотів продажних

Таких "делегацій" ми побачимо чимало. Для російської пропаганди байдуже, що це не офіційна делегація, а фактично лише група в смугастих (георгіївських) купальниках, що офіційна Франція (як уряд, так і парламент) відхрестилися від цих вояжерів. Важливий шум і картинка - якісь важливі європейці надувають щоки, філософськи видихають "да уж!" на якісь постановочні питання про Крим, санкції і тд. Таким чином планується потрохи заспокоювати своїх і розхитувати європейську громадську думку.

Це не допоможе Криму. Усі ці скандали (а подібні вояжі є скандальними по суті і будуть скандальними по формі, якщо Україна правильно на них реагуватиме) лише лякатимуть і відлякуватимуть бізнес та інвестиції.

В політичному плані це не допоможе, якщо Україна виробить правильний алгоритм реагування. 

Окрім крику преси, погрозливих заяв МЗС, рішень СБУ про заборону в"їзду на територію України (чим можна попсувати порушникам режиму санкцій настрій, але не можна налякати) ГПУ та СБУ повинні порушувати кримінальні справи, а Генпрокуратура має відпрацювати схему використання механізмів міжнародно-правової допомоги для переслідування таких осіб.

Нашим завданням мають бути не скільки арешти і "посадки", скільки створення в міжнародному масштабі чіткої асоціації - Крим - це проблеми. Треба привчити світ, що українці реагують на Крим, як турки на геноцид вірмен. 

А Росія в цей час платитиме.

План нехитрий і нескладний. Вимагає лише волі, трошки знань і певної організації. Ми допоможемо.

Текст публикуется с разрешения автора

 Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.