Чем на самом деле закончилось заседание по Донбассу в Минске

5 комментировать
Проводить выборы и менять законодательство под иностранную диктовку, пока украинские граждане гибнут в Донбассе – это нонсенс

Стосовно засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Я ось сиджу і думаю, як можна охарактеризувати людей, які від імені України обговорюють проведення майбутніх виборів на Донбасі, в той час, як сьогодні там загинуло 5 українських військовослужбовців?

Що це - вищої міри цинізм, ігнорування реальності, політична недалекоглядність, байдужість до власної долі і долі свого народу?

Я давно висловив своє ставлення до Мінських домовленостей. Але навіть якщо повірити, що сьогодні Україна просто позбавлена іншого виходу, ніж виконувати ці московські приписи, максимум, що можуть собі дозволити українські представники (а точніше, що вони зобов’язані зробити) - це повернутися до тексту Комплексу заходів і звернути увагу на чітку послідовність виконання домовленостей.

 Україна зобов’язана після кожної бойової втрати або обстрілу зі зброї, калібр якої підпадає під заборону, заявляти, що ми починаємо новий відлік часу виконання домовленостей: припинення вогню, відведення озброєнь. Лише коли ці етапи будуть виконані повністю і без будь-яких обмовок, у строки, передбачені Комплексом заходів - лише після цього Україна може приступати до виконання наступних зобов'язань.

Україна зобов’язана після кожного обстрілу зі зброї, калібр якої підпадає під заборону, заявляти, що ми починаємо новий відлік часу виконання домовленостей

 І начхати, що говорять ОБСЄ, Росія, ЄС, Франція і Німеччина.

Проводити вибори, змінювати законодавство під іноземну диктовку за умов, коли гинуть наші громадяни - це нонсенс, і дорога в нікуди.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.