Арест в зале Кабмина – унизительное шоу для власти

1 комментировать
Руководство страны, оказывается, не уважает не только граждан Украины, но и себя

Воно, звичайно, добре, що боротьба з корупцією у нас вже другий день, як активізувалась до нестями. Але, як завжди, виникають "але" (гру вже бачимо, але оцінити її красу поки що не можемо).

По-перше, дуже б хотілось, щоб політико-кримінальне реаліті-шоу в Кабміні було пов’язане саме з боротьбою з корупцією, а не з роботою місії ЄС, яка в рамках підготовки до запровадження безвізового режиму має цими днями зробити висновки про успіхи України саме у цій сфері. Бо з цим безвізовим режимом ми уже і так дров наламали.

Були б наші поводирі трохи досвідченішими дипломатами, то мусили б як за соломинку ухопитися за рятівний пас розумнички і, судячи з усього, щирого друга України - Посла ЄС Яна Томбінського. Пан посол зробив простий пас - сказав, що Рада ЄС технічно не встигне до саміту ЄС в Ризі прийняти рішення про запровадження безвізового режиму з Україною. Будь-який дипломат з половиною мозку розуміє, що це означає: політичного рішення з цього питання немає, і на саміті в Ризі не буде, але ЄС все ж таки турбується про Україну, тому запропонував взяти на себе публічний удар, пояснивши відсутність рішення браком часу. Будь-який дипломат, у якого є хоч половина мозку, мав би скористатися цим і заявити, що ми з повагою ставимося до процедур Євросоюзу  і скористаємось кількамісячною паузою перед наступною нагодою отримати рішення про безвізовий режим для того, щоб підготуватися ще краще.

Чи можемо ми уявити, що можливість арешту на засіданні Кабміну не узгоджувалась з прем’єр-міністром?

Натомість ми кинулись шукати якісь вислови якихось інших європейських дипломатів про те, що шанси ще є. Ну, і, не виключено, кинулись демонструвати успіхи в останньому з сегментів вимог, які перевіряються ЄС в рамках підготовки до безвізового режиму - боротьбі з корупцією.

А по-друге - влада, виявляється, не поважає не лише нас, громадян України, але і себе. Інакше не влаштовувала б такі принизливі шоу, як телевізійний арешт на засіданні Кабміну. Влада має бути і імпозантною, і солідною, і переконливою. Підозрювані і арештовані далеко не завжди стають засудженими. І чи можемо ми уявити, що можливість арешту на засіданні Кабміну не узгоджувалась з прем’єр-міністром? То, може, він і сценарій затверджував? Ну, там приглушена тривожна музика, схвильовані жіночі крики, клацання металу кайданів у гнітючій тиші, у арештованого з кишень виймають пакетики з марихуаною і фотографії з дитячою порнографією.
Ну що ж, очікуємо на пряму трансляцію судового слухання в рамках засідання Кабінету міністрів?

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.