А мне нравятся санкции Украины

0 комментировать
Главное, что теперь у нас есть прецедент, а расширить список можно и позже

А мені ось санкції подобаються. Ну, і що, що через півтора роки? Хтось думав, що вони уміють швидше?

Зате є прецедент. Тепер цей список можна доповнювати, урізноманітнювати приводи, причини і так далі ( і це єдине серйозне ствердження у цьому дописі).

Про BBC я би не надто переживав. Я ще не розібрався, за що в список потрапили британські журналісти. Але я точно знаю, що вони працювали на території окупованих районів, і якщо, наприклад, потрапили туди не через територію України, то у нас просто немає вибору, як реагувати. І реагувати на порушення в різний спосіб для недругів і друзів закон не дозволяє.

Зреагували британці, як могли. Теж нічого страшного. От з друзями ми якраз можемо спокійно сісти, розкласти карту, обговорити і знайти спільну мову. Робота над висвітленням чого б то не було і де б то не було не звільняє від необхідності виконувати закони. З цим любителі свободи слова сперечатися не зможуть. Ну, а оскільки ми не зможемо сперечатися з тим, що діяльність BBC навіть за умов формальних порушень наших законів нам не те, що не зашкодила, а, можливо, навіть і допомогла, то "вийожуватися" довго нам теж не варто. Отже, обміняємось запевненнями і все врегулюємо. Посол Галібаренко в Лондоні, як то кажуть, нам у поміч.

Реагувати на порушення в різний спосіб для недругів і друзів закон не дозволяє

От наведення двічі одного прізвища у санкційному списку - це серйозний зальот, бо є очевидним неспростовним доказом службового недбальства і непрофесійності. Я би за це когось звільнив з роботи. Наприклад, президента Порошенка. Нехай читає, що підписує. На місці Ложкіна я би поспішив видати розпорядження про звільнення з займаної посади президента України Петра Порошенка. А не то Порошенко, не приведи Господи, першим здогадається, що Ложкін теж має укази вичитувати.

Ну, і ще Порошенко з Ложкіним могли би розширити санкційний список за рахунок тих, хто продовжує інвестувати в та розвивати бізнес з державою агресором і державою окупантом. Я б міг їм кілька прізвищ підказати.

Больше мнений здесь

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.