Вы хотите процедур или победы в войне?

3 комментировать
Те же люди, которые требовали от не имевшего полномочий СНБО контрпропаганды и борьбы с РФ, теперь кричат об узурпации власти

Коли я була заступником секретаря РНБО, весь Facebook ставив лише одне питання: де контрпропаганда? Де наші фільми та ролики? Де наша позиція за кордоном? Чому ми програємо інформаційну війну і тому подібне.

Пояснювати, що апарат РНБО – це, по суті, аналітичний центр, який не має жодного стосунку до виконавчої влади і нічого силами 90 людей не може забезпечити, крім аналітичних рекомендацій, було беззмістовним. Ніхто ці пояснення не сприймав.

Тому робили, що могли - писали листи в Нацраду, аби вона йшла до суду забороняти російські канали, створили проект 565 на підтримку армії силами волонтерів, вели переговори по передавачам, заглушку супутникового мовлення в окремих регіонах, передачі БТБ під потреби іномовлення, розсилади листи на МЗС і ще мільйон всякого, не злізаючи з телефону 200 і вмовляючи виконавчу владу піти назустріч. Бо все це робити мали б МЗС, Деркомтелерадіо, УТР і інші органи та інституціі.

Тепер, коли в функціях секретаря РНБО з'явилася стрічка про "координацію та контроль органів виконавчої влади", всі волають про "узурпацію" та "неконституційність". Ну, і про процедури (до речі, якби я тоді діяла відповідно до процедур і своїх повноважень, то російські телеканали досі б працювали в Україні - обізнані люди з колишньої Нацради вам це підтвердять, адже з того часу остаточного рішення суду так і нема, є лише тимчасова заборона).

Дуже раджу критикам піти і попрацювати в апарат РНБО, виконавчу владу і показати результат, а вже тоді говорити про «терористів Ради»

То може варто визначитися: ми хочемо ефективності координуючого органу силових відомств чи ні? Під час війни? 

Я знаю, як ця система працює (а радше, не працює). Тим, хто зараз активно кричить про "узурпацію", дуже раджу піти і попрацювати в апарат РНБО або у виконавчу владу і показати результат. А вже тоді з позиції набутого досвіду критикувати і навішувати ярлики "терористів Ради" та "узурпаторів". 

Бо так - "ломать не строїть". Завжди і скрізь. В білих рукавичках і гарних процедурах.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.