Украину пытаются заставить признать ДНР и ЛНР

2 комментировать
Миру было бы удобнее, если бы война с Россией считалась внутренним украинским конфликтом

У ці години і хвилини здійснюється шалений тиск на народних депутатів з боку міжнародної спільноти для того, щоб «ДНР» і «ЛНР» отримали особливий статус в нашій Конституції. Аргументують необхідністю «продемонструвати виконання Мінських домовленостей».

Кому і що ми маємо демонструвати? Кремлю? Путіну? Хіба весь цивілізований світ і без того не бачить, хто насправді є агресором, хто порушує всі норми міжнародного права і всі домовленості? Чи хтось вірить, що ця «демонстрація» зупинить Кремль?

Чому ж світ так хоче нав’язати нам зараз «особливий статус» для «ДНР» і «ЛНР»? Лише для того, щоб це перестало бути «війною», за яку повинні нести відповідальність також і ті країни, які гарантували Україні територіальну цілісність за Будапештським меморандумом. Світ хоче, щоб це стало «внутрішнім конфліктом», тому що він втомився і хоче позбутися цієї вкрай незручної теми.

І Кремль мріє, щоб для всього світу це стало «українською кризою», бо від початку нав’язує світу історію про те, що немає російських військ на сході, немає найманців, немає чеченців, немає градів, буків. Є лише купка «шахтарів» та «трактористів», яких «Київ не чує».

А ще Кремль хоче, аби саме ці «відсутні» російські війська та найманці через свій «особливий статус» отримали перепустку до політичного процесу України, можливість впливати на зовнішню політику та фінансування з державного бюджету коштом українського народу.

Кремль нав’язує світу історію про купку «шахтарів» та «трактористів», яких «Київ не чує»

Текст таких змін до Конституції вже підготовлений в адміністрації президента. Зараз він на розгляді в комітеті. Завтра буде запропонований на розгляд парламенту. Хіба не очевидно, що тиск на Україну стосовно внесення змін до Конституції – це заперечення права українського народу на самовизначення?

Хіба не очевидно, що будь-який особливий статус для Донбасу у Конституції - це легітимація російських військ та найманців на території України? А їхня інтеграція в українську політику – це кінець не те що європейських перспектив для України, це успіх плану Кремля і кінець української держави?

Хіба не очевидно, що для хлопців, які воюють і воювали на сході України, для родин тих, хто загинув від рук російських солдат і найманців, для українців, які понад рік підтримують військо і один одного в стані страшного спротиву агресії та окупації – визнання особливого статусу «ДНР» та «ЛНР» - це державна зрада і зрада українського народу?

П.С.: «Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу».

Ці слова з присяги народного депутата завтра можуть набути нового звучання.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.