Судьи должны уйти, иначе их вынесут

3 комментировать
Представители судебной власти, как и любой власти, потерявшей легитимность из-за абсолютного разочарования людей, обязаны уйти

Намагалася захистити життя та здоров’я суддів – переконати відправити у відставку суддів вищої інстанції без права обіймати посаду в подальшому і перепризначити хоча б суддів апеляційних судів та київських судів першої інстанції.

Судді традиційно опиралися:

«Не завжди саме судді винуваті, це ж не вони затримували активістів Майдану, не вони складали на них адміністративні протоколи, не вони били людей».

Ні. Судді лише давали дозвіл на арешт невинних людей та забирали права на підставі підроблених протоколів. «Святі» люди.

«Давайте дивитися об’єктивно на речі і не робити крайніми лише суддів. Хіба немає корупції серед медичних представників, працівників освіти, і хіба сантехник не бере 20 грн., коли приходить до вас?»

Є. Корупція тому й існує, що її наявність неможливо довести в українському суді. І наявність корупції - це доказ, передовсім, неспроможності судової системи.

"Серед суддів є порядні та професійні люди."

Судді давали дозвіл на арешт невинних людей та забирали права на підставі підроблених протоколів

Можливо. Але ми не чули жодної заяви до прокуратури від "порядного" та "професійного" судді про факти тиску та корупції, які відомі всім. А це - ані порядно, ані професійно.

Таке враження, що судді втратили відчуття самозбереження. Вони відмовляються визнавати просту річ: представники судової влади, як і будь-якої влади, яка втратила легітимність через тотальну зневіру людей, мають піти геть. Інакше її винесуть геть. Результат буде однаковий, різнитиметься лише спосіб у який це відбудеться – добровільно чи примусово.

І наостанок.

«Ми ж нічого не можемо з собою зробити. Як мовчали, так і мовчимо. Як ходили на уклін, так і ходимо. З нас нічого не буде», - сказала мені якось суддя одного з вищих судів. Одна з небагатьох, хто усвідомлює, на що перетворилися суди і судді і готова нести відповідальність за себе та своїх колег.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.