Выступление Шокина. Когда в Украине появится достойный генпрокурор

1 комментировать
Несмотря на дипломы о юридическом образовании, украинские прокуроры не умеют работать по закону

Не перестаю дивуватись майже усім нашим колишнім і діючим Генеральним прокурорам, міністрам внутрішніх справ і головам СБУ, які, навіть не маючи на руках обвинувачувального акту щодо події вчинення злочину і обвинувачуваних у його вчиненні осіб, що було передбачено у всі часи, заявляють безапеляційно на етапі проведення лише початкових слідчих дій (обшуку, огляду, реєстрації повідомлення про можливе вчинення злочину) про те, що тяжкий злочин вчинено, винуватців встановлено, вони затримані і будуть заарештовані тощо.

Та ще й робиться це на телевізійних прес-конференціях, а підозрювані у вчиненні злочину особи викликаються на допити через виступи та ТБ та у ЗМІ. Просто жахає цей правовий нігілізм та невігластво.

Коли це роблять журналісти чи політики-шахтарі, я ще якось можу собі це пояснити, а коли високопосадовці зі спеціальної освітою – ніяк.

Так хочеться у всіх них, які мають вищу юридичну освіту, а також у їхніх вузівських викладачів запитати: «А за які знання ви отримали позитивні оцінки з таких дисциплін, як теорія держави і права, конституційне право, кримінальне право, кримінальний процес?»

Де права людини, де презумпція невинуватості, де вирок суду? Тиша

Де права людини, де презумпція невинуватості, де вирок суду? Тиша.

Я би лише за такі заяви протягом 24 годин звільняв з посад таких генеральних, міністрів і голів правових відомств без будь-яких пояснень і виправдань.

До того часу, поки так не буде вчинятись у нашій державі, забудьте про чесну і справедливу міліцію, прокуратуру, службу безпеки. Будете мати суди, які просто штампують все, що їм скажуть і за що їм заплатять в будь-якій формі і в будь який спосіб, включно із офіційною зарплатнею, чинами, званнями, зірками і державними нагородами.

Більше мені сказати нічого, крапка.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.