Как мне приснились честные политики

3 комментировать
Почему люди, пришедшие во власть с добрыми намерениями, вскоре начинают действовать исключительно ради своего обогащения

Останнім часом я замислився над проблемою співвідношення інтересів успішних і багатих українців, включно з політиками і державотворцями, та більшості нашого народу і країни в цілому.

Протягом всіх років існування теперішньої України кожен з тих представників народу України, хто прагнув і приходив у велику  і малу політику та на високі і низькі урядові посади в центрі і на місцях, як правило, декларували і продовжують декларувати своє бажання покращити життя всього народу і всієї країни. Приходять, працюють, наживають власні статки, а їх декларації і заклики так і залишаються пустими словами

В чому причина такого стану нашої політичної і державотворчої еліти?

В психології людини, ментальності суспільства в цілому, чи у відсутності волі і здібностей втілювати свої наміри у реальне життя? Думаю, що це, безумовно, комплексна проблема і розв’язувати її треба комплексно.

Чому багаті люди, що приходять до влади з благими намірами, не можуть зупинитись у своїх бажаннях продовжувати збагачуватись особисто у будь-який спосіб?

Мабуть, тому, що йдуть у політику, не маючи своєї команди  ідеологічних і моральних однодумців, яка б відповідала задекларованим цілям і програмам. Ці команди створюються тільки на умовах компромісів між інтересами «капіталістів» - людей, для яких накопичення матеріальних статків і власне благополуччя є пріоритетними у житті, та «ідеологічних лідерів» - людей, для  яких втілення їхніх  не завжди життєдайних задумів у реальне життя також є пріоритетом, а також тих, хто крутиться біля цих  двох основних груп і намагається отримати хоч який-небудь зиск для себе особисто. Проблема, на мій погляд,  полягає в тому, що жодна з цих груп не може самостійно вийти на політичну арену і діяти: вони залежні одна від одної, працюють одна на одну і не можуть відмовитись від послуг одна одної.

Групи інтересів у політиці залежні одна від одної, працюють одна на одну і не можуть відмовитись від послуг одна одної

Суспільство чекає, сподівається, втомлюється, вибухає надією, що ось-ось з`явиться  той чи ті, хто прийде і скаже своїм бізнес-друзям і членам своєї команди, а також людям: «Все. Досить. Давайте зупинимось. Подумаємо про своїх нащадків, нащадків свого народу. Відмовимось від життя по поняттях: особистої дружби, бізнес-інтересів, кумівства,  а почнемо з завтрашнього дня жити за правилами  Конституції, правових законів і норм моралі, які сповідуються нами і нашим суспільством.

Давайте задекларуємо всі наші статки, якими б способами в минулому вони не були здобуті та амністуємо один одного за всі наші неправомірні дії у процесі їх набуття. Але з завтрашнього дня будь-яке порушення такої домовленості будь-ким , у тому числі і з  боку членів нашої команди, будуть викриті і покарані беззастережно відповідно до встановлених нами норм і правил. Бере на себе зобов’язання, що будь-хто з нас, хто порушить ці домовленості, більше ніколи не буде претендувати на участь у політиці, а якщо буде, то інші зроблять все можливе, щоб у законній спосіб не допустити таку людину до політичного життя та управління державними і суспільними справами на будь-якому рівні.

Враховуючи, що в Україні йде неоголошена війна з нашим народом і агресор не збирається зупинятись, давайте порахуємо кожен свої статки і, не погіршуючи своє власне життя, все (заводи, пароплави, літаки, вілли, яхти, землю), що на сьогодні-завтра є непотрібним для забезпечення власного життя, добровільно віддамо чи продамо до загальної казни на зміцнення обороноздатності, медицини, освіти країни, голодним, інвалідам, дітям. Після цього звернемось до всього нашого народу з такою самою пропозицією – поділитись з країною у скрутний час своїми золотими і діамантовими прикрасами, зайвими авто, квартирами, будинками, землею. Створимо незалежну, морально визнану більшістю народу комісію, яка буде пильно стежити за використанням  урядом держави всього що буде зібрано і не дасть можливості вкрасти чиновникам хоч копійку».

Ось такий сон наснився сьогодні мені, вирішив поділитись з вами, друзі. Жаль, що лише сон.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.