Что не так с энергомостом в Крым из России

22 комментировать
За місяць ще ніхто у світі не розрахував і не здійснив електрозабезпечення такої території, як Крим

За місяць ще ніхто у світі не розрахував і не здійснив електрозабезпечення такої території, як Крим

Энергомост уже вышел из строя. А речь идет только о начале функционирования первой очереди энергомоста  

Не пройшло і трьох діб, як запущений президентом РФ Путіним енергоміст до Криму з Кубані у суботу 5 грудня 2015 року, як і передбачалося, зламався. І не так важливо чи розрахунки погані, чи то китайський кабель через Керченську протоку виявився не надійним, чи десь не витримала лінія електропередачі на суші, чи не «справилася» якась підстанція, чи ще щось. Є незаперечним факт – міст ненадійний.

Як би там не було, але ми мали б бути свідками гучних звільнень, розслідувань, посадок тощо. Але всього цього нема. Принаймні, із повідомлень ЗМІ не чути.

Все це подібно на давню радянську традицію, яка тепер знову стала російською: «как-то будет». У них, в Кремлі, головне не зробити, а сказати, пообіцяти. Виходить, що не було, мабуть, зроблено надійних розрахунків. Та й не могло бути зроблено. Адже за місяць, чи навіть за два місяці, ще ніхто у світі не розрахував і не здійснив електрозабезпечення такої немалої території, як Крим. Не кажучи вже про російську пунктуальність.

При всьому цьому, варто наголосити, що мова йде тільки про початок функціонування першої черги енергомосту. Ще ніяк не позначилися на ньому несподіванки Керченської протоки тощо. Ще зберігається відносно нормальна погода. А що буде з настанням зимових морських холодів і змін погоди?

Шкода тільки, що всі ці проблеми доведеться переживати і оплачувати мешканцям Криму. Саме вони зайвий раз переконаються в ціні слова і прожектів Кремля в тому, як їм легко жити без України. Саме їм доведеться за всі прорахунки Кремля і географічні особливості заплатити.

Тут варто наголосити на тому, що подібні прорахунки Москви і безправ’я кримчан під Кремлем тощо самі по собі не призведуть до ліквідації російської окупації Криму. Яскравий у цьому контексті приклад – співіснування десятки років заможної Південної Кореї і бідної Північної Кореї.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.