Военные врачи и приключения в санчасти

2 комментировать
Сегодня я оказался в санчасти с температурой 38,4

(предыдущие дни читайте здесь)

День двадцять дев’ятий

Вчора з'явилась температура. 38,5. Швидше за все, через те, що лежав на землі, коли відпочивали. Док дав таблетки. Збив до 37.

У нас є свій док. Точніше, цілих два. Вони на цивілці були медиками. То вони тут з собою носять всілякі таблетки, пшикалки і т. д. Якщо з солдатів хтось нездужає, то в санчастину йдуть в останню чергу. Інколи у них ввечері по 10 людей на прийомі.

Ліки наші доки купують самі. Просто тому, що вони вважають, що так правильно. Так от, дав він мені таблетку від температури. Вчора ліг раніше, ніж завжди. Сьогодні прокинувся о 3:00 ідеально виспаним і таким мокрющим! Все - простирадло, наволочка, коц, матрац. Все мокре.

П'ю кожні п'ять хвилин чай з медом. О 7:45 мене вже чекає 4-те чи 5-те горня з чаєм.  На 8:30 - у санчастину.

Ліки наші доки купують самі. Просто тому, що вони вважають, що так правильно

8:30 - санчастина. В санчастині вже черга. 9:39 - я в черзі. 10:33 - вийшов з прийому. Температура 38,4. Кладуть в санчастину в палату.  Пішов по свої речі і медичну картку.

11:18 - лежу на ліжку в санчастині. В палаті - 6 ліжок. Два, схоже, вільні. Одне з них тепер буде моїм. Постелі мені не дали. Кажуть, немає чистої, не прийшла з хімчистки. Буде завтра. Так що сьогодні сплю без постелі.

Обід. Їдальня - невелика кімната з кількома столами під стіною і трьома обідніми столами. На столах при стінці стоять хліб, одноразові вилки-ложки, одноразові тарілки, каструлі з їжею.
Кожен солдат сам собі набирає з каструль. Коли до мене дійшла черга, то гречки вже не стало. Хоча, наприклад, м'яса лишилось багато. Дивно. Дають цибулю. Багато.

Під вечір в санчастину привели побитого хлопця. На голові видно рани. Обличчя - в синяках. З кимось побився. Чи його хтось побив. Схоже, по п'яні щось. І що цікаво приймає його все той же лікар, що і зранку о 8:30 мене. О 22:24 вона з ним ще возиться.

Отакий деньок.

Текст публикуется с разрешения автора.

Продолжение дневника Майкла Щура будет опубликовано в разделе «Мнения». Следите за обновлениями

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.