Упасть с автоматом и почистить оружие

0 комментировать
Якщо дуже багато разів підряд з автоматом і наплічником впасти, а потім встати, впасти і встати, то через годину починають працювати всі м'язи

День 44

5:30 – підйом


0Отримання зброї. Висуваємось на тактичне поле. 

Дорогою прапорщик дає команду прийняти вправо і зупинитись. Ззаду їде БТР. Зупиняється біля нас. Команда "на броню". Залазимо. Їдемо на тактполе на броні. Вона ще мокра і холодна від роси. Я такий щасливий, що Ігор переконав мене витягти "п'ятиточку" ("піджопник") з наплічника і одразу її одягти. 


.jpg_12


На тактполі нам роздали холості набої. Почались заняття. 

Розділились на групи. Кожна працювала за своєю програмою.


2_02


Два минулі тижні я був в госпіталі. Ноги просто відвикли від навантажень. Вже через кілька годин вони страшно гудуть. Навіть зараз. Ніколи не думав, що за два тижні можна так відвикнути від фізичних навантажень. 

Якщо дуже багато разів підряд з автоматом і наплічником впасти, а потім встати, впасти і встати, впасти-встати, впасти-встати, то навіть через годину починають працювати просто всі м'язи (от чекаю чи завтра у мене буде крепатура брів?)

А після навчань - чистка зброї. АКМ від холостих набоїв закопчується набагато сильніше, ніж від бойових. 

Чистка зброї. Я зрозумів, що мені це приносить задоволення. Воно якось розслабляє. Це вже якийсь наче ритуал, який говорить про те, що зроблена якась робота і можна спокійно видихнути. А коли після чистки пересмикуєш затвор і він так легко, дзвінко і чисто робить цей "клац-клац", то цей звук приносить задоволення. Його хочеться слухати. Навіть можна кілька разів поспіль пересмикнути затвор, щоб ще раз послухати цей "клац-клац". 

Ось такий день. 

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.