Тактика, налет на лагерь и украинское оружие. Дневник Майкла Щура

0 комментировать
Вчера мы сдавали экзамен по тактике, а сегодня поехали в Киев на выставку оружия

(предыдущие дни читайте здесь)

День п’ятдесят п’ятий

5:30 – підйом. 6:30 - вихід на сніданок.

А далі - іспит. Сьогодні я складав тактику. Робили наліт на табір. Завдання було - захопити сумку з документами і офіцера. Сподобалось тим, що ми робили наліт 5 разів. Кожен раз по-іншому. Можна було пробувати різні варіанти нападу. Змінювати кількість і склад груп. Наприклад: одна відволікає увагу, друга з іншого боку накриває (випереджаючи деякі коментарі: не з протилежного боку, а під кутом 70-90 градусів).

Вдалось захопити сумку за схемою: одна відволікає з фронту, друга - робить вигляд основної групи і наступає з флангу (але фактично вона виконувала також відволікаючу функцію і відтягнула на себе всі сили), а третя (маленька) група тупо через голий інший фланг забігла і винесла сумку. Просто перехитрили.

Повірте, п’ять разів пробігати по 200 метрів, проповзати метрів по 30 - це виснажує. Думав, що після того, як складу іспит, можна буде вже до вечора нічого не робити і відпочивати. Та де там! Пішли на спортмайданчик. Тепер я знаю, що таке тест Купера. 10 відтискань, 10 "жабок", 10 пресу, 10 вистрибувань з руками за головою з позиції сидячи. 1-1,5 хвилин перепочинку між підходами. Зробили 8 підходів.

П’ять разів пробігати по 200 метрів, проповзати метрів по 30 - це виснажує

Далі вечеря і тепер – перепочинок.

День п’ятдесят шостий

Їздили на виставку зброї.

Публікую першу серію фото.

Їздили всією групою. Шкода, що не можна було там залишитись на весь день. Повернулись швидко.

У мене не було часу розпитати чи прочитати, що за техніку я фотографую. Тому я просто ходив і клацав, щоб потім можна було роздивитись.

Текст публикуется с разрешения автора.

Продолжение дневника Майкла Щура будет опубликовано в разделе «Мнения». Следите за обновлениями

Больше мнений здесь

Оригинал 


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.