Спать с оружием в обнимку

2 комментировать
Сегодня я впервые разобрал пистолет Макарова и научился спать с оружием в обнимку

(предыдущие дни читайте здесь)

День п’ятдесят дев’ятий

Підйом о 6:00. Носили дрова.

У нас у кожного є 2,5 м канату. Такого шнурка 1 см товщиною. Прапорщик сказав постійно носити його з собою, як надзвичайно корисну річ. Його кінці треба зв'язати. Носити його також треба особливим способом, зробивши вісімку і одягнувши руки у петлі, перехрестивши шнурок на спині.

Одне з його застосувань - з його допомогою можна евакуйовувати пораненого, навіть не знімаючи шнурок з плечей пораненого. Просто береш за це перехрещення і тягнеш. Важко. Але, принаймні, зручно. Щоправда, пораненому тисне під пахвами, але я не думаю, що хтось на це зважатиме.

І от сьогодні ми пішли по дрова, і цей шнурок згодився дещо для іншого - щоб притягнути дрова. На фото видно, як.

День шістдесят другий

Ми спимо зі зброєю. Мій автомат позавчора був у спальнику, сьогодні - під спальником. На диво, він абсолютно не заважає спати.

Сьогодні багато стріляли. Крім стрільби, також займались будівельними роботами. Заливали стовпи для майбутнього навісу, щоб можна було сухими стріляти в дощ. Трохи втомлений.

День шістдесят третій

Стрільба з ПМ. Дуже круті підказки і пояснення від інструктора. Я не знаю, чи можна називати його прізвище. Перепитаю завтра.

Далі. Чистка ПМ. Вперше в житті розібрав його повністю. При збиранні ПМ вирішив, що шматочок шкіри середнього пальця правої руки у мене був зайвим. Тепер у мене там пластир.

Потім ще працювали трохи по впорядкуванню наших тирів.

Текст публикуется с разрешения автора.

Продолжение дневника Майкла Щура будет опубликовано в разделе «Мнения». Следите за обновлениями

Больше мнений здесь

Оригинал 


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.