Присяга, армейская одежда и новая учебка

1 комментировать
Сегодня приняли присягу солдаты, не успевшие сделать это раньше. Затем оказалось, что нас переводят в новую учебную часть

(предыдущие дни читайте здесь)

День шостий

6:00. Крепатура після вчорашнього. Плечі і живіт. Замислився, чи не кинути курити.

Солдати відрізають від штанів підкладку. Майже всі відрізають. Кажуть, що вона їм заважає. Хоча, як на мене, це зручно. Підкладка заправляється в черевики, а поверх черевиків - зовнішня штанина. Там навіть є спеціальний гачок, який чіпляється за шнурок на черевиках, і зовнішня штанина не задирається вище самого черевика. А потім штанину можна затягнути гумкою з фіксатором. Але так ніхто не носить. Всі відрізають внутрішню штанину, а зовнішню замість неї заправляють в черевик.

8:30. Шикування. Спитали, хто ще не приймав присягу. Вийшло людей 30. Повели на присягу. Вишикували. Розпустили. Перекур. Хвилин через 10 вишикували. Викликали за прізвищами по алфавіту в інший стрій. Вишикували по алфавіту. Розпустили на перекур. Через 15 хвилин зібрали знову у стрій. Прочитали по алфавіту. Спитали, кого не назвали. Розпустили.

Навіть самі військові кажуть: "це армія", "тут все не так", "змиріться"

Хвилин п’ять, і вишикували для присяги. Присяга.

13:00. Дізнався, що нас сьогодні переводять у Десну. Десна - це взагалі окрема історія. Мені цікаво, чи мене цього разу візьмуть? Бо спершу мене повезли в навчальний центр Десни, але там сказали, що я непридатний, і після того я потрапив у Рівне. А тут - три дні у Рівному і в Десну. Подивимось.

14:00. Шикування роти для відправки.

16:30. Ми досі на плацу чекаємо на відправку. От що я б змінив у армії - це провів би щось на кшталт курсів тайм-менеджменту, менеджерських курсів чи чогось такого. Бо стільки всього робиться дивно. Навіть самі військові це кажуть: "це армія", "тут все не так", "змиріться".

18:30. Отримуємо сухпайки.

20:00. Дійшли до потяга і розсілись. Нас везуть у інший навчальний центр. У Десну.

Текст публикуется с разрешения автора.

Продолжение дневника Майкла Щура будет опубликовано в разделе «Мнения». Следите за обновлениями

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.