Поиск засады и прицельная стрельба

0 комментировать
Сегодня мы искали в лесу засады и учились стрелять при ходьбе

(предыдущие дни читайте здесь)

День двадцять восьмий

4:30 - Підйом. Шукаю причину, щоб не піти. Але почуваюся добре. Причини нема. Боюсь, щоб не йшли пішки. Підходимо до вокзалу. Зараз все вирішиться. Повернемо наліво - йдемо пішки. Прямо - на потязі. Підходимо до цього повороту і... на потязі. Таке полегшення!

Коли приїхали, то на полігон йдемо лісом. Щось типу патруля. Спочатку шукали засідку. А потім самі влаштовували. Пили каву натуральну. Розвели вогонь. Заварили каву. Мені налили в моє горнятко. Я з'їв мураху і запив кавою. Смачно, до речі. Кисленька хрумка мураха і солодка міцна кава. Головне, щоб вона не вкусила за язик.

Інструктор. У нас той же інструктор, що і вчора. Шалений мужик. Що не слово - то перл. Ось пару:

1. Якщо вас вб'ють - шкода, але в принципі мені пофіг (про те, що ми маємо навчитись за секунду робити прицільний постріл, інакше - всьо).

Я з'їв мураху і запив кавою. Смачно, до речі

2. На кожен пряник знайдеться свій вазелін.

Приїхала знімальна група. Знімали, як ми стріляємо. Приїхали з квадрокоптером.

Одна з сьогоднішніх вправ - стріляння по мішені і йти вперед. Відстань до мішені - 15 м. Я в курсі, що звучить не дуже вражаюче. "15 м? Тю, та я з такої відстані сходу і т. д." Але ви якось самі спробуйте йти і стріляти. Навіть з 10 м.

Перша спроба - мій розліт куль на мішені на площі десь 20 на 20 см. Пару годин роботи, крутих підказок від інструктора, ось це відчуття блаженства, і кулі вміщаються на площі 5 на 5 см. П'ять на п'ять! І це з моїм-то зором.

Як казав інструктор, "ви буде йти і крила не буть складатись". Десь так воно і було.

З полігону повертались вантажівкою. Мали йти пішки знову, але добрий товариш прапорщик дозволив просто відтиснутись від землі по 150 разів. Тепер я йому винен. Сьогодні має бути 50 разів. Втомлений страшно. На вечерю не ходив. Якось не хочеться. Надто втомлений.

Текст публикуется с разрешения автора.

Продолжение дневника Майкла Щура будет опубликовано в разделе «Мнения». Следите за обновлениями

Оригинал 


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.