Новая мишень и новое оружие

0 комментировать
Периодически появлялось ощущение, что это не настоящее оружие (хотя калибр точно такой же, как и у Калаша), а какая-то игрушка

День 109-й

Сьогодні приїхав наш інструктор Сергій Стрєльцов. Він - ведучий програми "Територія зброї". Знімали черговий епізод. Привезли різної нової зброї. Барети, Kel-tec. 
Комусь дістались барети, а комусь (наприклад мені) Kel tec su 16f під калібр 5,56х45. Зате з оптикою. 

Про барети нічого не можу сказати, крім як про звук. Там одна з них була під 338-й. Звук потужний. Вже навіть трохи завидки брались. 

Ну а я стріляв з меншого. 


1_n

Отже, про мою стрільбу з Kel tec su 16f, на якій стояла 4-х оптика. 
Майже весь зовнішній корпус - пластик. Навіть трохи дивно було. Бо періодично з'являлося відчуття, що це не справжня зброя (калібр практично той же, що в Калаша), а якась іграшка. 

Ну тим не менше. Два магазина ховаються в приклад. Зарядив 6 набоїв. Завдання - стріляти в голову "терористу" на 100 м. Для ускладнення завдання - перед мішенню-терористом - червона мішень-заручник (на фото з оптичним прицілом ці мішені видно. Голова терориста може не читатись, але вона там є). 


2_n

Отже, я влучив у голову терориста 4 з 4-х. Правда трохи не кучно. Як мені потім пояснив Сергій Стрєльцов, це може бути через те, що на оптиці нитки надто товсті. І тому "купу" з влучань важко зібрати. В мене максимальний розліт - десь 5 см. 

Враження про зброю:

Сошки, які складаються у ствольні накладки - це несподівано. Можливо навіть зручно. Але треба перевірити це частішим використанням. 

Спуск. Нема холостого спуску (як у СВД). Це трохи заважало. Але думаю, знову ж таки, - це питання звички. 

От чого не вистачало - це "щічки" на прикладі, щоб можна було зручно голову приперти. Фактично доводилось спирати кісткою щелепи на приклад. А це не дуже зручно. 


3_n_01Віддача мінімальна. Звук - відчутний. (Але звук мені не страшний, бо до нас якось приїжджали люди з ‪#‎3M і подарували нашій групі по парі динамічних беруш. Так що звук в берушах - норм. 

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.