Мины, растяжки и сон с автоматом

3 комментировать
На занятиях чувствую, что понимаю и умею все, но как только подходит моя очередь, знания куда-то улетучиваются

(предыдущие дни читайте здесь)

День п’ятнадцятий

4:00. Підйом. Видача зброї. Здали постіль.  Сніданок. Виїзд на полігон. Стрільби. Стрільби. Стрільби. Тактика. Тактика. Тактика.

Збирання гільз (бо потім треба прозвітувати: скільки куль отримано, стільки ж гільз повернуто. Якщо менше - окремий акт складається).  А потім - міни, розтяжки і всяке таке.

Відчуваю, що все розумію, все знаю, як зробити, але як тільки підходить моя черга пробувати, щось дрібне вилітає з голови і в результаті все може піти не так. Ну але з іншого боку - це так само, як після кожного навчання. Практика розставить все на свої місця.

Обід. Сон. Десь з 14-ї до 18-ї. Просто на землі. Ніколи не думав, що так можна спати. Автомат на животі і спиш. Спав міцно. Мурашва, мухи, оси - нічого не завадило виспатись. Автомат трохи незвично так тримати під час сну. Але спав, як дитина.

Коли вже стемніло, неподалік було видно зарево від тренувальних стрільб танків

Далі - тактика, медицина, фізпідготовка і смуга перешкод. Дивишся на неї і бачиш пару перелазів по пояс, які можна перелізти, піраміду з колод, по якій треба пройти вгору, а потім вниз, колючий дріт, під яким треба пролізти, але можна пройти навприсядки збоку (жаліють нашу форму, вона у нас одна), а потім ще три перелази - по пояс, по груди і метра два.

Отак пробіжиш (та що там пробіжиш, просто пройдеш) туди і назад, і все. Хочеться просто лежати. А далі знову стрільби. Навпотемки.  Коли вже стемніло, то неподалік було видно зарево від тренувальних стрільб танків.

22:20. Вже сидимо в потязі. Готові їхати назад. Пісок всюди - у вухах, на шиї, схоже, що і під білизною.

00:26. Вже у ліжку. Сходив у душ. Це прекрасно. Змив пісок. Очі злипаються. Хтось замість мене застелив моє ліжко (ну і всіх інших) свіжою постіллю. Дякую йому.

Текст публикуется с разрешения автора.

Продолжение дневника Майкла Щура будет опубликовано в разделе «Мнения». Следите за обновлениями

Оригинал 


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.