Эвакуация раненых и новая зимняя форма

0 комментировать
Как мы вытаскивали водителя без сознания из кабины Урала 

День сімдесят третій

Зранку трохи тактики. Пересування малою групою. Спершу нам показують, як це робить група під керівництвом досвідченого командира. А потім це робимо ми. Висуваємось до точки, засідка, поранений, евакуація пораненого. 

Далі була тактична медицина.

Сьогодні ми вчились витягувати непритомного водія з кабіни Уралу. (Водія треба розвернути до себе притримати, спуститись, взяти його руки на плечі собі і просто покласти його собі за спину, як наплічник. 

А ще ми їхали в кузові Урала (водій їхав по бездоріжжю) і накладали джгути, ставили бандажі і робили імітацію декомпресії легенів. Під час руху ми всі майже розлітались по кузову. (Відео завантажу, коли доберусь до вайфаю. Це епічне відео).

Далі був іспит. Тягнеш свого "пораненого" від пункту до пункту. На одному інструктори-волонтери оцінюють, як я тягну пораненого, як я накладаю йому джгут, а потім собі. На іншому - що я знаю про верхні дихальні шляхи і що робити, якщо вони забиті. На третьому - грудна клітина, пневмоторакс і т. д. На третьому рани - давляча пов'язка і т. д. На четвертому - шок і все що з цим пов'язане. 


1_01


Мені попався поранений вагою 90 кг. Я ледве його тягнув. Ще нести його на плечах можна. А от піднятися з ним - нереально. А ще й два автомати (мій і пораненого). Екстриму було дуже багато. 


2_03

Завалив пару тем. Треба їм більше уваги приділити. 
Потім відпочинок і переставляння ліжок у кімнаті. А ще у нас з'явилась грубка. Тепер у нас тут тепло.

День сімдесят четвертий

А сьогодні нам видали зимову форму. 

Продолжение дневника Майкла Щура будет опубликовано в разделе«Мнения». Следите за обновлениями

Больше мнений здесь

Оригинал 


Читайте срочные новости и самые интересные истории в Viber и Telegram Нового Времени.
ПОДПИШИТЕСЬ НА РАССЫЛКУ   Мнения   И ЧИТАЙТЕ ТЕКСТЫ ИЗБРАННЫХ АВТОРОВ КАЖДЫЙ ВЕЧЕР В 21:00
     

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.