Еда в армии и засада на танк

3 комментировать
Третий день в армии запомнился курсами медицинской помощи и первой тренировкой на полигоне

День третій

Зранку перед сніданком отримали зброю. У мене ручний кулемет Калашнікова. Мені і ще кільком дали бронежилети і каски. І ми пішли на полігон.

В броніку важко йти. І це він ще без розгрузки (оголошую конкурс на нормальний український відповідник слів "розгрузка" і "учєбка"). Але йшли недалеко.

Сьогодні нам розповідали про основи тактичної медицини. Це було дуже цікаво. Як накладати джгут - на руки, на ноги, на шию. Типи поранень в тактичній медицині (їх три). Що і коли можна і треба робити, щоб врятуватися чи врятувати когось. Було пару шокуючих для мене відкриттів. Наприклад, якщо ти приповз, щоб помогти пораненому на полі бою, то треба так лягти, щоб ним прикритись від ймовірного вогню або навіть повернути його так, щоб ним прикритись. Так трохи несподівано для нас, мирних, правда? Ну і ще багато іншого. Реально так доступно і в такий короткий час розповісти про першу допомогу - це дуже круто. Дякую дівчатам з Білих Беретів. Це були мегакорисні дві години. Завтра буде чотири, а потім ще чотири. Сподіваюсь буде так само цікаво.

Далі ми мали вправу - просидіти в окопі, коли зверху проїжджає танк (у нашому випадку САУ), і кинути йому ззаду гранату. Я не попав.

Далі обід.

Отримали завдання: просидіти в окопі, коли зверху проїжджає танк, і кинути йому ззаду гранату. Я не попав


А потім - отримання зброї. Стільки автоматів і всього іншого я ще не бачив в одному місці! Обіцяють дати постріляти з понеділка. Причому з усього.  

Трохи про харчування.

Харчування. Я поїсти люблю.

Ось що нам давали за ці два дні:

Сніданок - Рис або перловка з тушонкою. Обід - перловий чи пшонний суп (чи щось таке) і гречка чи рис з м'ясом. Булка і чай. Вечеря - рис і м'ясо або інша каша.

Єдине, що парить - це черга. Якось у черзі хтось із солдатів сказав "цікаво чи кухарки так само готують своїм чоловікам?". Як бачите, шановні столичні і не тільки феміністки, сексизм тут буяє (хоча за таке слово можна і отримати). Мені цікаво почути реакцію феміністок на тату "любви достойна только мать" на руці одного з бійців.

Але щось я пішов у інший бік. Годують добре (це суб'єктивне враження за підсумками 2-х днів і воно ще може змінитись. ). Порції великі.

Наша їжа виглядає так: Черга з солдатів у два намети з кухнею. Там дві жінки накладают нам їжу. А потім - у стоячі їдальні. От черга парила найбільше. Тепер, щоправда, поставили по 4-ри жінки на роздачу. Гігантська черга рухається удвічі швидше. Це радує.

Текст публикуется с разрешения автора.

Продолжение дневника Майкла Щура будет опубликовано в разделе «Мнения». Следите за обновлениями

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.