Армейская форма и первая зарплата

1 комментировать
Машинки, на яких ремонтують одяг

Машинки, на яких ремонтують одяг

Того, кто придумал армейскую форму, одеть бы в бриони на полгода и заставить каждый вечер стирать, а всю ночь сушить, чтобы утром можно было снова надеть 

(предыдущие дни читайте здесь)

День 14-й

Сьогодні приїжджало Громадське. Писали інтерв'ю з Олегом Мікацом. Говорили серед іншого про те, що солдатам на навчанні потрібні два комплекти форми. Він сказав, що не може дати два комплекти, бо за нормами - 1 комплект раз на півроку. Якщо дасть більше (навіть якщо два комплекти одразу на рік), то це вже порушення і причина для службових перевірок і всякого такого.

Того, хто придумав цю норму, треба одягнути в його бріоні на півроку і змусити ввечері його прати, ніч сушити, щоб зранку знову можна було одягнути. Або ходити весь тиждень і старатись не звертати увагу на сморід. Ясно, що хто має гроші - купує собі другу форму сам. А хто не має? Ну то таке. Може перепишуть норми. 

Штани

Штани відніс у майстерню. Виявилось, що вона тут є. Ремонтують українську форму безкоштовно. Заніс о 14-й, забрав о 17-й. Зашито ідеально. Приємна жіночка у майстерні (забув спитати ім'я) розповіла, що штани з такою проблемою, як у мене (діркою між ногами) їй приносять найчастіше.

Кімната

А ще я вам сфотографував кімнату, в якій ми живемо, тумбочку, в яких наші речі і табуретку, на якій наші речі лежать. 


.jpg_11

.


А ще є подушка. На якій грибок. Який не видно на чорній подушці, але добре видно на білій наволочці. Подушка набита чимось типу обрізків товстої тканини. Це на дотик. Чим насправді - не знаю.


41_n_1Вечеря: знову черга

Прийшли о 19:31 під їдальню, я сів їсти 19:58. Стояв десь ближче до кінця роти. Вийшов з їдальні о 20:13. Поговорив з черговими. Вони кажуть, що, коли всі роти приходять їсти в їдальню, то найважче уникнути черги. Черги немає, коли якась рота їсть на полігоні між стрільбами. Тоді легше. 

Фінанси

Нам тут почали видавати і оформляти картки зарплатні. 

Але ніхто толком не може пояснити, кому і скільки заплатять. Ситуацію ускладнює те, що багато хто пробув кілька днів (як я) на одному полігоні, а потім потрапив у Десну. 

Чи може хтось або пояснити в коментарях, або скинути, де вже пояснено, скільки мають платити мобілізованому за один день? (Чи місяць).

Дякую. Це все. Завтра підйом о 4-й ранку. Спішу лягти спати. 

Текст публикуется с разрешения автора.

Продолжение дневника Майкла Щура будет опубликовано в разделе«Мнения». Следите за обновлениями

Оригинал 


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.