Когда политики рискнут не врать украинцам

0 комментировать
Улучшения у безответственных непрофессионалов получаются плохо независомо от того, какого цвета ленточки они на себя цепляют

Цікаво, коли наші політики ризикнуть не брехати своєму народові? Врешті-решт, можна створювати інформаційну картинку таким чином, щоб не можна було спіймати на брехні - як медіа-юрист, я не раз і не два бачив це. Чому ж у нас, де було створено навіть спеціальний орган виконавчої влади, де голова адміністрації нещодавно був величезним медіа-олігархом, не можуть таким чином проробити власну інформацію, щоб принаймні не можна було знайти в ній кричущі дурощі і брехню?

Непрофесійність і безвідповідальність - це те, що пронизує всі ланки українського суспільства та особливо стосується роботи державних органів і організацій. Зламати цю систему не можна покараннями тощо - я якраз бачу в армії, як намагаються "закрутити гайки", і до чого це насправді призводить. Систему можна тільки замінити альтернативною системою, наприклад, громадянським суспільством, створеним на горизонтальних зв'язках між людьми.

В Україні горизонтальні зв'язки між людьми традиційно сильні, сильніші, ніж вертикальні між людьми і владою, і навіть радянська влада не змогла цю тенденцію остаточно зруйнувати. Україна у 2014 році довела, що таким чином можна навіть створити оборону країни в умовах, коли офіцери, командири військових частин, що мали б боротися проти агресора, самі здають свої частини з усією зброєю агресору, а командувач Чорноморського флоту на наступний день після призначення перекидається на бік ворога.

Чим менше держави в житті українця - тим краще буде жити українець

Все, що потрібно державі - просто не заважати. Не намагатись "покращити", бо "покращення" у безвідповідальних непрофесіоналів якось виходить не дуже, незалежно від кольору стрічок, що вони на себе чіпляють. Не заважати бізнесу, особливо дрібному, де працюють в першу чергу власною працею і на себе, а не через експлуатацію незаконно приватизованих свого часу підприємств. Не заважати людям вчитися і вчити своїх дітей, нав'язуючи кожного року нові шкільні програми, в яких все може змінюватися зовсім навпаки порівняно з попередньою, при цьому без жодної прив'язки до реалій ХХІ сторіччя, бо моя дитинка краще вміє користуватись гаджетами, ніж його вчителька по інформатиці.

Чим менше держави в житті українця - тим краще буде жити українець і, врешті-решт, тим краще буде державі Україна.

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.