Как живет армия во время перемирия. Дневник солдата ВСУ

0 комментировать
Несмотря на предупреждения комбата о том, что сепаратисты не отвели вооружение и могут напасть в любой момент, бойцы слишком расслабляются

У нас затопили грубку-"буржуйку". Перший день все було геть у диму, і ми пахли, як справжні майданівці, але згодом димохід прочистився, і зараз у казармі нарешті стало тепло. Бо до цього зігрітися можно було тільки у двох місцях: в бані і у моєму спальнику, але у свій спальник я нікого, окрім себе, не пускав, а баня лише раз на тиждень.

Ще дуже чітко бачу залежність свого самопочуття і настрою від ранкової зарядки і обливання холодною водою. Сьогодні і зарядка зроблена, і водою над тазиком облився - і життя виглядає дуже привабливим! Хоча такому погляду, без сумнівів, дуже сприяє тепло у казармі.

У нас загалом все, як зазвичай: деякі солдати не повернулися зі звільнення, деякі влаштували бійку, більшість п'є майже не просихаючи. Ті, що не п'ють, вимушені працювати та служити і за аватарів.

Офіцери, які відповідально ставляться до служби (а це також далеко не всі) намагаються щось зробити і якось налагодити дисципліну. Але від них залежить не так вже й багато. Навіть за фактом побиття солдатами командира другої роти досудове слідство досі не розпочато, а підозрювані не взяті під варту і вештаються казармою, продовжуючи пити і дурниці робити, хоча всі документи були передані у військову прокуратуру десь два тижні тому.

У хлопців з третьої хвилі також були бійки, але вони пам'ятали, що захищають Вітчизну

У хлопців з третьої хвилі також були і аватаризм, і бійки, але вони пам'ятали, що вони захищають Вітчизну. Більшість шостої хвилі мобілізації про це не пам'ятає. І хоча комбат майже кожного дня нагадує, що, незважаючи на перемир’я, розслаблятись не можна, що сепари навіть не думають відводити зброю, і нам треба бути готовими до всього - хлопці розслабляються, аж занадто.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.