Валютная магия. Доллар по 24 превращают в доллар по 8

3 комментировать
При определении здоровья банка предлагают пользоваться курсом до девальвации

Цікавий законопроект розглядали у парламенті. Якщо у хворого температура, то не треба лікувати причини її виникнення, потрібно «поправити термометр».

Автори законопроекту пропонують дозволити не відносити банк до проблемних або неплатоспроможних у випадку невиконання вимог до його «здоров’я», якщо виправити «градусник» та рахувати відповідні показники «здоров’я» правильно.

Ідеться про те, щоб користуватися для цих цілей обмінним курсом долара, що склався до девальвації національної валюти (8 грн). Чарівним помахом арифметичних маніпуляцій хворий банк враз стане здоровим. Із тексту законопроекту точно незрозуміло і про яку зміну курсу йдеться.

А пригадаймо, що на момент введення гривні курс складав 1,88 грн за долар. Може, його використати? А, може, згадаємо радянські часи, коли мудрі голови встановили: за долар - не більше 60 з чимось копійок?

На момент введення гривні курс складав 1,88 грн за долар. Може, його використати?

Якщо банк має валютні зобов’язання перед вкладником в доларах, то хіба від запропонованої арифметики ці зобов’язання у 24 грн за кожен долар враз стануть 8? І хіба від цього банк стає здоровим?

Поки що законопроект не прийнято («за» - 169). Але і не відхилено, бо рішення приймалося в режимі мало кому зрозумілого сигнального голосування. А в такому режимі голосування спроби провести цей закон можуть робити ще не один раз.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал

На момент введення гривні курс складав 1,88 грн за долар. Може, його використати?

Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.