Почему я не стала главой фискальной службы

2 комментировать
Уверена, ГФС еще станет сервисной службой, а правительство начнет работать на развитие украинского бизнеса

Я подавалась на відкритий конкурс, поважаючи членів Ради з конкурсного відбору та сподіваючись, що настав час зміни корупційної системи.

Не раз під час конкурсу прийняття рішення переносили, а 23-го квітня, після доповіді кожного кандидата, всупереч попереднім обіцянкам, рішення Рада не озвучила, хоча оцінювання кандидатів робила. Не озвучили вони рішення і вчора.

Я розумію ідею Наталі Яресько, яка вперше ініціювала прозору процедуру визначення керівника ДФСУ і розумію мотиви Арсена Яценюка, який зробив все, щоб зберегти існуючу фіскальну систему.

Знаю, що саме Яценюк був особисто проти моєї кандидатури, що саме Яценюк наполіг на спотворенні та нівелюванні відкритого конкурсу, на недопущенні зміни існуючої каральної та корупційної ДФСУ. Готова і до бруду, яким він чужими руками виправдовує своі вчинки.

Шкода, що не зараз, але я впевнена, - ДФСУ стане сервісною службою, а уряд України буде працювати на створення та розвиток українського бізнесу та робочих місць. Без Яценюка.

Дякую усім, хто підтримував мене під час конкурсу. Дякую усім за те, що як і я, вірите в майбутнє України. Воно буде обов'язково буде достойним та щасливим, адже це був не останній, а тільки перший конкурс.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.