О маньяке с ядерным оружием и украинской Жанне д`Арк

10 февраля 2015, 20:32
2733
Уже и без того слабую Украину продолжают регулярно травить все, кому не лень воспользоваться сложившейся ситуацией в стране

Я шкодую, що доводиться домовлятися з маніяком, в котрого є ядерна зброя. І я розумію, що потрібно домовлятися з маніяком, тому що в нього є ядерна зброя.

І я розумію, що ситій Європі/європейцям абсолютно не усміхається стати свідками, очевидцями, жертвами третьої світової війни.

І так само не хочу, щоб серцем цієї війни була моя Україна. І так само не хочу, щоб нас насильно позбавляли органів. Навіть не дуже здорових. Одного вже немає, і це навряд апендикс, хоча легше вважати саме так.

Щодня відчуваєш, коли з нашого організму викачується кров. Звичайно, що організм отримує донорську. Але певна кількість цієї крові – отруєна. І маніяк з ядерною зброєю та решта вітчизняних і тих, хто поза країни, потвор, що користуються ситуацією, будуть регулярно труїти заслаблий організм.

А незабаром весна із авітамінозом та прагненням див, любові, тепла та кохання. І думаєш, що переможе: авітаміноз або ж тепло. І віриш в обидва явища. І ніц не знаєш і шкодуєш, що доводиться домовлятися з маніяком, в котрого є ядерна зброя…

Я розумію, що ситій Європі абсолютно не усміхається стати свідками, очевидцями, жертвами третьої світової війни

Немає комісії з моралі. Цікаво, чи вже запропонували церковники або ж чиновники нове тепле місце для пана Костицького? Зазвичай все це йде в договірному пакеті. Ліквідація, пропозиція.

Немає Яреми у вигляді генерального прокурора.

Але є Шокін, котрий колись вчився в Сільськогосподарській Академії і працював в Національному ботанічному саду, а тепер буде відповідати за резонансні справи країни, втім, деякі резонансні справи він відкривав як вічний прокурорський (з 1980 року в прокуратурі), а деякі порушувати відмовлявся, і не те, щоб я була категорично проти, але захотілося створити антикорупційний закон, трохи дебільний, як в деяких штатах США, котрим заборонити брати на всі владні позиції кумів президента, прем`єра і далі, далі, далі.

А тим часом Надія Савченко, котра все більше схожа на Жанну Д`арк залишається за гратами до травня. І про це ще до завершення судового засідання повідомили по «говноньюз». Що повертає до думок про маніяка, котрий володіє ядерною зброєю. А ще про мужню молоду українську жінку, котра голодує, носить одяг з національною символікою, не ховає очі та не здається попри все. І нам не можна здаватися. Попри все.

Читайте новый номер журнала НВ

Подписывайтесь на журнал НВ и читайте свежий номер прямо сейчас. Все подписчики также получают доступ к архивным выпускам журнала. Стоимость подписки на три месяца всего 59 гривен.

Подписаться и читать журнал

Стань автором

Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу:

nv-opinion@nv.ua

Выбор редакции

Политика

Сегодня, 15:59

img
Киев по-новому. Кличко назвал пять крупнейших проектов, которые вскоре изменят столицу
События

Сегодня, 13:36

img
Даты тестирования и необходимые документы. Что нужно знать о ВНО-2019
img
Потеря позиций. Какие активы в Киеве может продать Эста Холдинг Рината Ахметова