Тем, кто требует от власти плана

13 комментировать
Нет отдельной элиты, других взрослых людей, которых мы, как дети, просим: «сделайте нам хорошо, пожалуйста»

Два роки з початку Майдану.

Немає Європи, куди можна "прийти", є Європа, яку можна побудувати у себе вдома. Іншого варіанту у нас просто немає, та і не було ніколи.

Аби побудувати, потрібні ресурси. Вони незмінні хоч на держслужбі, хоч в приватному бізнесі – це люди, час та гроші. Чим більше професіональних, мотивованих людей буде наполегливо працювати по кожному напрямку, чим більше коштів ми зможемо витратити на розвиток - тим швидше будуть відбуватись зміни. Чим більше людей будуть просто стояти і дивитись, як би вони це не пояснювали - ми зовнішні критики, це нас не стосується, це безнадійно, ярошприйди, - тим повільніше будуть іти зміни.

Не вірте текстам, які зараз так модно постити, особливо із приміткою, що над ними працювала купа людей: "звернення до влади", "де план?", "ми не цього хотіли". Це наївний інфантилізм.

Немає якоїсь окремої влади, окремої еліти, інших дорослих людей, до яких ми, як діти, звертаємось: "зробіть нам добре, ну, будь ласочка, ви ж обіцяли..." Так було на Майдані, так є зараз, так буде завжди.

Чим більше людей будуть просто стояти і дивитись - тим повільніше будуть іти зміни

Якщо вас щось не влаштовує, приходьте і робіть, стукайте в двері, гуртуйтесь, пропонуйте законопроекти, працюйте волонтерами, збирайте кошти для тих, кому довіряєте, не лінуйтесь ходити на вибори тощо.

Стіна, яку ми лупаємо, велика, але точно не безмежна. Колись замість неї буде сад з табличкою "тут танцюють", геть як в Парижі.  

Стоїмо! Разом - і до кінця!

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.