Аресты в Одессе. Как готовится реванш регионалов

5 комментировать
Майдан теряет людей – арестован Евгений Резвушкин, который сломал забор Кивалова, загораживавший проход к Черному морю в Одессе

Майдан утрачає майже щодня соціально активних громадян, які мають бажання змінити систему ззовні. Це почалося на самому Майдані, потім активісти Криму, за ними активісти Донецької та Луганської республік, і далі військові, волонтери, громадські організації. Ми втрачаємо на всіх фронтах, і кількість жертв Майдану вже доходить до десятка тисяч (за даними, оприлюдненими в ЗМІ).

Замість кардинальних реформ система залатала тріщини, накопичила енергетичний потенціал "незайманих" чиновників, що прийшли з бізнесу та не можуть поки подолати її, а лише прикрити "сором" власною репутацією. Система не засудила і навіть реабілітувала суддів, які вели справи проти Майдану, не посадила жодного корупціонера. Тим паче, не розслідувала справи масових убивств, викрадень і катувань майданівців. Цікаво, а чи є тоді справедливість у тому, що соціально-активні люди, які, не зважаючи ні на що, борються з кримінальними елементами при владі й доводять це, засуджуються не суспільством, а зв’язаними круговою порукою суддями? Чи є справедливість у тому, що ми витрачаємо власний час, власні кошти на боротьбу з неефективною, бюрократизованою, саботажною системою, не маючи досі жодного шансу виграти в суді? Про це можна навести десятки прикладів і відписок на будь-які депутатські або громадські звернення.

От визнання – "Міхеїл Саакашвілі домігся відкриття проходу до моря територією резиденції екс-регіонала Василя Хмельницького".

От ув'язнення – "Євген Рєзвушкін (ВГО "Автомайдан") домігся відкриття проходу до корпусу вишу, який є резиденцією Сергія Ківалова або, в народі, Будинком Гаррі Поттера. І нехай кримінальна справа зовсім за іншою, вигаданою історією, всі прекрасно розуміють, що це особиста помста екс-регіонала".

Де хоч один засуджений за перекриття доступу до моря, річки, озера?

А також виникає важливе питання: а де хоч один засуджений за перекриття доступу до моря, річки, озера?

Складно не погодитися з засудженням радикальних дій. Так, радикальні дії, які порушують права і свободи громадян України, мають бути засуджені. Закон має бути рівним для всіх, не зважаючи в яких кабінетах ви сидите, чи стоїте на вулиці. Але чи можна назвати правосуддям суд, який звинувачує лише одну сторону?

Український художник Олександр Ройтбурд, який народився в Одесі, написав сьогодні: "Я пам'ятаю дискредитацію Гурвіца наприкінці 90-х. Після того, як він посварився з президентом. Було очевидно, як його наче хтось крок за кроком підштовхував до суперечок і конфронтації з усіма: з ментами, з бандитами, з СБУ, з прокуратурою, з бізнесом, з тою ж інтелігенцією. У мене таке відчуття, що сьогодні Саакашвілі також заводять на шлях непотрібних конфронтацій. У даному випадку - з патріотичною тусовкою Одеси, на яку був сенс активно опертися, принаймні, почерк схожий. А хлопців потрібно звільняти. Теж мені, вороги України. Прошу усіх вхожих в оточення Саакашвілі і усіх народних депутатів, які це читають, втрутитися і допомогти."

На мою думку, "реванш" регіоналів цілком можливий. Роздування конфлікту всередині країни ми вже проходили після помаранчевого Майдану. Це призвело до повернення регіоналів та повної узурпації влади. Саме зараз працює точно такий же сценарій, незважаючи на те, що спільний ворог мав би єднати владу з громадянським суспільством, і на те, що виграє від внутрішніх протирічь в Україні саме Москва. Чи можна вважати суд одеського клану над активістом "Автомайдану", представником громадянського суспільства, який скористався своїм правом доступу до моря, справедливим? Крапку має поставити Апеляційний суд Одеси у п’ятницю.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.