Почему я против внеочередных выборов

2 комментировать
Я противник внеочередных парламентских выборов в 2016 году, но не из-за политических суждений, а чисто практических   

По-перше, де обіцяний під час Революції Гідності новий закон про вибори до ВР України на пропорційній основі з преференціями (відкритими списками)? Пригадується, хтось начебто хотів прийняти подібний закон ще на першій сесії парламенту; зараз уже завершується третя.

По-друге, чи усвідомлюємо ми, що запровадження нової виборчої системи це не рівноцінно вмиканню електричної лампочки і що для цього потрібен перехідний період для напрацювання, як мінімум:

а) достатньої підзаконної нормативної бази

 б) навчання потенційних учасників виборчого процесу

в) серйозної модифікації ЄІАС "Вибори"?

По-третє, чи розуміємо ми, що у разі залишення існуючого виборчого закону (за пропорційно-мажоритарною виборчою системою) за умов окупації АР Крим та міста Севастополя, а також війни на Сході України ми не зможемо обрати усіх 450 народних депутатів України і не дорахуємось щонайменше 30 нардепів?

Це ще дуже оптимістичний прогноз. У цьому зв'язку виникає наступне питання: цей чинник спрощує чи ускладнює процес формування коаліції у ВР Україні, а в подальшому - стійкого Кабміну?

Як один з організаторів виборчого процесу хочу почути відверті відповіді на конкретні практичні питання. Безвідносно до політичних симпатій чи антипатій, що є виключною монополією виборця.

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.