Чотири найстрашніші обіцянки політиків

0 комментировать
Напередодні виборів українські парламентарі намагаються приманити виборців традиційним способом: даючи популістські обіцянки замість розкриття реальної ситуації

Однозначно сприймаю як популістські, а подекуди - навіть небезпечні, такі тези політиків:

1. Доповнення Державного Гімну рядком про Україну "від Сяну до Дону".

Нам ще не вистачало зіпсувати стосунки із Польщею, нашим другом і союзником?! Крім того, подібні дії можуть бути сприйняті як зазіхання на принцип непорушності післявоєнних кордонів у Європі. Знаю, знаю про Крим. Але нам самим не треба уподібнюватись єдиній новітній імперіалістичний державі. Це її безнадійна карма і нехай вона вип'є всю гірку чашу до дна.

2. Відновлення смертної кари.

Життя дарується лише Богом і жодний суд не має права його забрати. Звісно, закони війни мають свої правила. Але перед вами противник із зброєю в руках, наміри якого є очевидними. Тим більше, вибір є невеликим: або ви, або вас.

Проте це не заперечує тезу про життя людини як найвищу цінність.

Політик має бути пастухом стада та направляти його до прогресу, а не бути паршивою вівцею, яка плентається за всіма іншими

3. Відкликання виборцями своїх депутатів.

Уже втомився повторювати, що інститут відкликання депутатів і взагалі імперативний мандат як явище це винахід комуністичноі системи. Виборці повинні нести відповідальність за свій вибір. Час суспільної інфантильності і патерналізму безповоротно закінчився. А на наступних виборах депутат, який обдурив виборців має бути ними покараний.

4. Відновлення ядерної зброї.

Спроби відновлення Україною ядерного потенціалу неминуче призведе до ізоляціі нашоі краіни. Тим більше, ніхто у сучасному світі ядерною зброєю не стане воювати.

Не все, що подобається значній кількості виборців, має бути озвучене політиками як елементи своєї програми. Політик має бути пастухом стада і завдяки своїм знанням і почуттю відповідальності направляти його рух до прогресу, а не бути останньою паршивою вівцею стада, яка плентається за всіма іншими.


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.