Нас чекає Третя світова

0 комментировать
Путін ніколи не домовлятиметься з нами на збиток собі, домовленості з Росією можливі тільки за рахунок обмеження нашої незалежності, суверенітету, порушення територіальної цілісності.

Путін ніколи не домовлятиметься з нами на збиток собі, домовленості з Росією можливі тільки за рахунок обмеження нашої незалежності, суверенітету, порушення територіальної цілісності.

Путін не задовольниться Україною, йому кортiтиме йти далі - країни Прибалтики, Грузія, Молдова - аж до нової Берлінської стіни

28 червня 1914 року - сто років тому - в Сараєво був убитий спадкоємець австрійського престолу ерцгерцог Франц Фердинанд, що призвело до початку Першої світової війни. Сьогодні, без перебільшення, в Україні теж відбуваються епохальні події, від яких залежить доля не лише Європи, а усього світу. Якщо великі демократії не допоможуть зупинити Путіна і відбити його агресію в Донбасі та повернути Крим, якщо ми самі, врешті, не почнемо реально боротися, світ порине у вир Третьої світової війни. Адже цілком очевидно, що Путін не задовольниться однією Україною, йому кортітиме йти далі - країни Прибалтики, Грузія, Молдова, країни колишнього соцтабору - аж до нової Берлінської стіни.

Поведінка нашого президента нагадує мені британського прем'єра Чемберлена, який теж проводив політику умиротворення Гітлера. Порошенко сьогодні так само намагається умиротворити новітнього гітлера Путіна - відмова від чергових санкцій проти Росії, оголошення перемир'я терористам, намагання домовитися з Путіним щодо Донбасу за рахунок Криму, поступки в питаннях мови, позаблокового статусу України, децентралізації тощо.

Поведінка Порошенко нагадує британського прем'єра Чемберлена, який теж проводив політику умиротворення Гітлера

Як пам'ятаємо з історії, спроби Чемберлена задобрити Гітлера (дозвіл на мілітаризацію Рейнської області, загарбання Судетської області Чехії) не зупинили агресора, а навпаки, призвели до Другої світової війни. Нинішні спроби Порошенка домовитися з Путіним призведуть лише до поразки України. Путін ніколи не домовлятиметься з нами на збиток собі, домовленості з Росією можливі тільки за рахунок обмеження нашої незалежності, суверенітету, порушення територіальної цілісності.

На відміну від Петра Порошенка, я прихильник безкомпромісної боротьби з агресором Путіним. Вінстон Черчилль, який змінив Чемберлена на посаді прем'єра в 1940 році, теж був прихильником безкомпромісної боротьби з Гітлером. І хоча на початку війни Британія була значно слабша за Німеччину (як ми зараз проти Росії), у підсумку Гітлер був вщент переможений. Так само маленька Фінляндія перемогла СРСР. Тож і ми, якщо хочемо перемогти - мусимо боротися. Слава Україні! Смерть ворогам!


Комментарии

1000

Правила комментирования
Показать больше комментариев
Если Вы хотите вести свой блог на сайте Новое время, напишите, пожалуйста, письмо по адресу: nv-opinion@nv.ua

Мнения ТОП-10

Читайте на НВ style

Последние новости

опрос

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Все материалы раздела Мнения являются личным мнением пользователей сайта, которые определены как авторы опубликованных материалов. Все материалы упомянутого раздела публикуются от имени соответствующего автора, их содержание, взгляды, мысли не означают согласия Редакции сайта с ними или, что Редакция разделяет и поддерживает такое мнение. Ответственность за соблюдение законодательства в материалах раздела Мнения несут авторы материалов самостоятельно.